2025 S-Class

IAA Mercedes lüks otomobillerin geleceği. Emisyon içermeyen, konforlu ve bunu дsthetisch F 125 yıl 2025 ile gider

Hayır, otomobillerin gelecekte küçük, elektrikle güçlendirilmiş şehir üstü açık otomobil içinde erschцpft değil. Ücretliler de kendi lüks otomobil sınıfını pes kьnftig gerekir. kцnnte gibi F 125 ile IAA Mercedes bakmak ve henüz bütüne cesur vurgu gerçekten italik ünlem işareti verir. F 125 Stuttgart ile gelecekte araçların iki kuşak bak. Ve çünkü, F 125 etkileyici olan! Henüz şu anda olmayan Maalesef temel araştırmalar tüm umut verici Ansдtze içinde gösteren pano teknolojilerine sahiptir. dört oturacak Flьgeltьrers gövdesi hibrid hafif yapı üretilir. kilo kaybına ek olarak güçlü bir madde karışımının ağırlık azaltır değil, aynı zamanda erhцht emniyet sayesinde (diğerleri arasında plastik, karbon-karbon lifleri, alüminyum faserverstдrkte).

Ьberblick: Haber ve Mercedes tarafından testler

Mercedes F 125!

hidrojen depolama Flьgeltьrers vücut yapısına entegre vollstдndig edilir.

Bu nedenle, F 125 B-Sдule olmadan yapabilirsiniz. Ve Gepдck teknolojinin gelecekten haberci olduğunu: Mercedes odak haline Energietrдger olarak geleceği hidrojeni rьckt. Bellek aracın gövde yapısına entegre vollstдndig edilir. Yaklaşık 7.5 Kilo hidrojen kat bileşik bellekte yer emebilir. 700 bar basınçla befьllt olan bugünün yüksek basınçlı rezervuarlar, harici az yer kullanarak görüntülenebilir kьnftigen kopya ile karşılaştırıldığında. 30 barlık bir hedef basınç Yani daha önce depo entfдllt ait hantal şeklini nцtige. Bir enerji deposu olarak bir lityum sülfür batarya 10 kWh bir fonksiyonu Kapazitдt sahip olan. mцglichen serisinin zamanda bugünün model olarak leistungsfдhig iki kat onların olmasını kцnnte kullanın.

Ьberblick: IAA yıldızlı

Mercedes F 125!

zirve F 125 vardır! 313 hp Verfьgung. 4.9 saniye sonra 100, Vmax 220 km / s hızda olmalıdır olduğunu.

Aktüatörün Herzstьck bir yakıt hücresidir. Bu B-Serisi F-Cell gelen sürücünün gelişmiş bir sürümüdür ve ayrıca SLS E-Cell AKG bileşenlerini kullanmaktadır. kurtarıcı akım elektrik motorları inşa tekerleklerin yakınında dört kapalı besler ve 231 beygir Verfьgung sürekli çıkışını sağlar. zirvesinde hatta 313 hp mevcuttur. F 125 bu şekilde sıfır ila 100 4,9 saniyede hızlandırır ve 220 km / saat arasında bir Hцchstgeschwindigkeit ulaşır. tüketimi 100 kilometre başına hidrojen 0.79 kg olmalıdır. Bu dizel yaklaşık 2.7 litre karşılık gelir. Pil ve yakıt hücresinin birleşimi parçalayarak etrafında bugünün elektrik korkaklar endişe arasında yaygın sildim bir dizi ermцglicht: 1000 kilometrelik mцglich, Up bunlardan 50 tamamen pil elektrik zurьckgelegt kцnnen edilir.

Ayrıca gelecek istekli heyecanlı gelişmeleri hдlt bölüm konfor için kapandı. Örneğin, wдre yana "Doğal Asma", operasyon büyük ölçüde dil, jestler hakkında bilgi ve Berьhrungen anlamına oluşan gelirler olması. Böylece, örneğin, Flьgeltьren kolayca el ve Kapanma цffnen edebilirsiniz. Araç özenli arkadaşı ve Gesprдchspartner olur. Şoför mesajlara uyarlanmış ve hatta direksiyondan Hдnde almadan özel olarak sormak isteyebilir. F 125 multimedya sistemleri sorunsuz ve içerik ьbergreifend ağa değil rahatsız edici, Mercedes böylece vardır. stдndigen ile bağlantı sayesinde "bulut" sürücü arabasında ona medya kullanımı ьbergangslos tarafından kullanılan sдmtliche yapabilirsiniz.

Ьberblick: Yeşil Otomobiller autobild.de üzerinde

Ayrıca, 3D ve projeksiyon teknolojisi ile hochauflцsende ekranlar groЯe araştırma araçta bir rol oynamaktadır. Set Kombiinstrumete temsil Verfьgung için film izlemek fьrs ve konvansiyonel Rьckspiegel değiştirin. işlevi hakkında "uzaktan Kumanda" araba uzaktan yapılandırılabilir. yatılı hazır Örneğin, Navi ve eğlence sistemleri eşittir. Yeni destek sistemleri geleceğe yolculuğunu tamamlar. "İleri Sürüş Assist" tarafından istek üzerine selbststдndig - Böyle şerit veya Ьberholvorgдnge değiştirme gibi - Fahrmanцver meydana fьhrt hдufig. AuЯerdem, diğer arabalara, trafik ışıkları ya da trafik merkezleri ve sürücüsünü uyarmak buna göre önce mцglichen tehlikelere F 125 bilgi alışverişi.