Büyük bilinmeyen

O VW gibi görünüyor, ama bir Chrysler ve yalnızca ABD'de olması şu an için. Routan Wьrde genьgen da Ansprьchen europдischen? OTO BILD mikroskop altında Ьbersee yeni aile dostu almıştır.

Routan adı Touran ve Sharan gibi geliyor. Van VW sonra Yani. Doğru - ama sadece neredeyse. Genetiği Volkswagen Routan neredeyse karışmamış Chrysler Grand Voyager. Chrysler, gelen Vücut yapısı, tahrik, elektronik ve şasi nerede iki hafta bandından yedi koltuklu lдuft. VW Kuzey Amerika'da aile dostu ausschlieЯlich sunmaktadır. minivans vatan olarak, Almanlar Passat ve Multivan arasında Riesenlьcke Kapatacak nдmlich bir gьnstiges uzay aracı gerekiyor. Görsel olarak, Routan gerçek VW olduğunu. Temiz çizgiler, pürüzsüz Flдchen, nьchtern fonksiyonlu iç, Tiguan Art sonra Chromlдtzchen ızgara. Stдrken gerдumigen vücut biz Grand Voyager biliyoruz. bagaj kapısı elektriksel istek ve Yakın üzerine цffnet değil, aynı zamanda yanal Schiebetьren sadece. Otomatik Wдhlhebel direksiyona yanındaki yerini alır. İyi: Üçüncü sıra koltuklar tamamen düz yük kata bir düğmeye düz olabilir. Neredeyse inflationдr bardak tutucuları, Kopfhцrer-Anschlьsse ve priz sayısıdır. az para için kapalı Van müşteriye monitörler ve Rьckfahrkamera dahil dokunmatik ekranlı navigasyon sistemi, DVD oynatıcı ile rulo gerдumige.

işleme zamanki düzey VW oldukça altında bulunmaktadır

Volkswagen Routan

Bir VW benziyor, ama temelde kimse: Routan.

Kulağa hoş geliyor - şimdiye kadar. Routana motor: Ama gerçek Schwдche yoktur. Ayrıca, V6 benzin 3.8 litre 200 HP, ve dört litre 256 HP, gerçekten her iki Chrysler gelir ve. Hem altı silindirli, yüksek sesle, ekilmemiş çalıştırmak orta hızlarda zaten susuz - ve bu nedenle kullanışsız europдischen pazarı için kapandı. Bizimle, iri bakım maliyetleri ve düşük kalıntı değeri ile Routan cezası wдre. Yani, sevgili ithalat beklentileri: uzağa bu arabanın uzak durun. VW-Chrysler dinamik özellikleri unauffдllig şunlardır: Sıradan konfor, ortalama direksiyon, fren mittelmдЯige, tam yüklü Traktionsschwдchen, ESP ama kusursuz kullanım için teşekkürler. Ve işleme? Her zamanki VW düzeyi altında. üretim öncesi test araba titrek orta konsol, torpido gözü çıngıraklı, çok zayıf yastıklı koltuklar ve çıtırtı Tьren stцrten anda. Bunlar Mдngeln Routan bir Schnдppchen ayrıca ABD $ 25,000 kapalı değildir. Ama bu yine de дndern edebilirsiniz: İki yıl içinde, dizel versiyonu geliyor.

OTO resim yazarı Georg Kacher sonuçlar

Fikir büyüleyici: Bir groЯen Alman van az para kapalı Amerika'da bulunmaktadır. Yani rьberholen? Daha iyi değil. Routana için uzak Alman erdemleri ve Ansprьchen değil. Özellikle susuz altı silindirli ve Hдndler sorunlar kesinlikle belirtmek: Onu drьben olsun!araç veriVolkswagen Routan 4.0i
Motor / KapasiteV6 / 3952 cc'lik
güç6000 / dakika 188 kW / 256 hp
dönme momenti4100 / dakika ile 335 Nm
0-100 km / s9.0 s
Vmax215 km / s
Mixverbrauch (ABD standart) - CO211.8 l / 100 km - 281 g / km
Önyükleme kapasitesi926-4100 l
Uzunluk / genişlik / yükseklik5140/1950/1750 mm
ABD fiyat25.000 $
artıçok fazla alan, kaliteli, iyi düşünülmüş konforlu ve iyi huylu, çok ucuz iç,
eksisusuz V6 benzinli motor, ayrıntılarda kaliteli zayıflıklar, ne tekerlek ne de mevcut manuel
OTO BILD-Note3+
rakipler• Chrysler Grand Voyager 3.8, 193 hp, 43.990 € • Kia Carnival 2.7, 189 hp, 30.635 €