Yani yeni BMW-Van gider

BMW Eylül ayında 2er Aktif Tourer getiriyor. İlk Van der Mьnchner önden çekişli geliyor! satın alma rehberleri artı İlk sürücü raporu.

Video: testinde BMW 2 Serisi Aktif Tourer

İlk karşılaştırıldığında BMW-Van

Bir yıl için, BMW düşünülemez üzerinde seyirci hazırladı, şimdi nihayet gerçeği anını gelir: İlk kez 2er Aktif Tourer için AUTO BILD fдhrt - ilk Van markanın ilk önden çekişli. Biz çıktım birbirine baktı ve dişçide gibiydi: hiç acı vermez. önceden tüm yaygara neydi? Bavyera ekibi her zamanki eşsiz ve sportif olarak 1 Serisi arkadan itişli övdü kendi marka istem kurbanı oldu. BMW abbьgeln mutlu Gцlfe veya günlük yaşamda ve yarış pisti regelmдЯig hem dört çeker, ьbersahen yapımcıları ve fanlar daha o.Alıcının kılavuzu: Van 40.000 avroya

BMW 2 Serisi Aktif Tourer

Ön Eğer BMW bilindiği gibi, 2er Aktif Tourer içine inşa kolayca otururlar.

Ve ileriye sürülen Rдder ait ьberlegene ilkesidir çünkü artık çok Aktif Tourer olarak düşünülemez gel, evde Mini için üzgünüz. Eğer pervane arkasında kompakt uzay arabadan beklediğiniz her şeyi getirir. Schцnheit tercih cephesi schnцden kutusunun şüpheye sacdan, böbrek ve çift göz, ince kama şekli ve dinamikleri ile tipik bir görünüm. o BMW den bilindiği gibi oturup Ön kolayca immured, lдngs için lдsst bir Rьckbank 3 Serisi daha arka airier 300 Euro ekstra karşı hareket ederler. Taşıma görevleri boşluk (kargo alanı 468 1510 litre) bol 2 yapılabilir, ancak sulu fiyatları kimse kirli boya kovası rumkutschieren edilir ile.

VW Sportsvan: Sürüş Raporu

(2014) BMW 2 Serisi Aktif Tourer: raporunu Sürüş ve satın alma rehberleri - Yani yeni BMW-Van fдhrt(2014) BMW 2 Serisi Aktif Tourer: raporunu Sürüş ve satın alma rehberleri - Yani yeni BMW-Van fдhrt(2014) BMW 2 Serisi Aktif Tourer: raporunu Sürüş ve satın alma rehberleri - Yani yeni BMW-Van fдhrtDaha da önemlisi: Aktif Tourer ne kadar? Bol çünkü BMW ön sürücüden çıkardı sportif vardır. direkt, bazen neredeyse şirret direksiyon sadece 2,6 dönüşlerle ve köşeler düdük etrafında 2er lдsst çok kısa ьbersetzt edilir. uzaklıkta düz 18 inç ile kısa seyahat süspansiyon şaşırtıcı miktarda rağmen şasi kırlangıçlar Rдdern zaten hiçbir konfor mucize bekleniyor. Ya berьchtigten ön tırnaklanması hakkında? Evet, BMW auЯer kuvvet fizik koyamazsınız. Debьtant burun dış projektör çok hızlı köşelerde Nдsse için bit ya drдngt sabırsızlanıyor geçmeden temiz parçayı hдlt. ESP ile Narin deneyler kapalı kuyruk yavaşlatıcı Active Tourer furled edilen en az olduğunu gösterdi.BMW 2 Serisi Aktif Tourer maliyeti

BMW 2 Serisi Aktif Tourer

direkt, bazen neredeyse şirret direksiyon köşeleri düdük etrafında 2er lдsst.

fanlar irade ve mesajı tanır. fiyat listesi: ama Vergnьgen önce, ikinci bir acı Hьrde almak zorunda. BMW çeyiz gelen Bavyera çiftçi Attraktivitдt onun ilk uzay arabaları ьberzeugt gibi, küçük baskı ve ek ücretler orada pusuda için kızı için kapattı. Bu 27.200 Euro başlar dafьr baz versiyonunda 136 hp ile üç silindirli turbo benzinli motor var. Eğer daha fazla ekstra istiyorsanız, daha iyi Advantage mutlaka 1350 avro yatırım yapması gerekiyor. 150 hp dizel (31,050 Euro) ile test 218D'deki eşit derecede güçlü 1er daha 3850 Euro daha maliyeti - bu cesur heiЯt için.

Van ve kompakt minibüsler Tutkunları

VW Touran sökülmüş, OTO BILD dayanıklılık testiVW TouranAlhambra Seatmotorları da muhtemelen yerine Active Tourer ile minibüsü erfьllt 116 hp baz dizel, kaydetmek için çok değil, ortalama benzinli motor, bir 220i yutmak karayolu üzerindeki 192 hp ile geliyor. 225i bahsetmiyorum. Daha ne verebilir? Cam tavan, örneğin, 1.250 Euro getiriyor, spor koltuklar 490 Euro ilerletmek. hız kontrol düzeni, bilge adam gözünü Geri Dön kцrpereigene sistemini eriştiğinde, Rьckbank sürgülü aslında lдngs ьberflьssig olduğunu. hatta bunu bilmiyordum - Golf Plus VW birçok müşteri koltuk taşındı asla bu deneyimi yaptı! Ama böyle Kдufer dьrfte, BMW yok - hatta düşünülebilir şimdi?

Özellikler BMW 218D'deki Aktif Tourer • Motor: 2.0 litrelik, dört silindirli turbo dizel • Güç: 150 hp • Tork: Hцchstgeschwindigkeit 205 km / saat • CO2 • 330 Nm • Leergweicht 1450 kg: 109 g / km • tüketimi: 4.1 litre dizel / 100.

BMW 2 Serisi Aktif TourerBMW 218D'deki Aktif Tourer arasında bir karşılaştırma testi, Mercedes B 200 CDI ve VW Golf Sportsvan ticarette 18 Temmuz itibariyle, OTO BILD 29/2014 göz atın. Yeni sayısında diğer konular: Audi, BMW ve Mercedes SUV Coupйs; ix20 Çapraz Hattı, Soul, Juke ve Capture karşı Fahrbericht Mercedes C 200 T-Modeli ve C4 Cactus.