Aranıyor: En iyi Mazda CX-3

CX-3 Mazda yeni değil girer, ancak CX-5 başarı tekrarlanacaktır ile - küçük SUV bu sefer. Küçük, heiЯt: Bir Golf, hцherer girişi ve opsiyonel dört tekerlekten çekiş gibi Grundflдche.

Şu anda daha hızlı küçük SUV daha başka hiçbir sınıf wдchst. Marktfьhrer: Opel Mokka. Yarışmacılar? Bol: Fiat 500X Subaru XV için cip Renegade hakkında golf GrцЯe olduğu gibi rekabet ve en az ek bir ücret Rдdern sürülen dört Mцglichkeit (ler) sağlamak herkesi bilgilendirdi. Onun kendi büyüme, Mazda da CX beşte sayesinde vardır VW Tiguan ile ve baştan yarışacak kompakt SUV bir başarıydı. Bu başarı Japon gol grцЯeren CX-5 olduğu gibi 2016 kapalı Verkдufe 20.000'e kadar, bir alt kademedeki tekrarlamak artık istediğiniz diğer markaların geldiğini, müşterilerinin 40 ila 50 oranında fethediliriz olmasıdır. "Biz gaz altındadır"Bernhard Kaplan, yönetmen Almanya'da dağıtımı için kapalı söyledi. GroЯe hedefler küçük olanlar için kapalı: tasarlanıp Hiroşima inşa CX-3 Mazda3 ve CX-beşi arasında satışlarda sıralama için Fesches tasarım, taze teknoloji ve uygun fiyatlar yardımcı olmalıdır.Ьberblick ise: Haber ve Mazda CX-3 için testler

motorları 150 hp 105 teslim

Video: Mazda CX-3 (2015)

CX-3 Başarı yolunda

Teknik Gerьst gibi şasi gibi, Mazda2 gelir, fakat biçim ve iddia kompakt sınıfta yani yönü 3 sahiptir. motorları 105 beygir 150 teslim ve böylece en çok talep kenar kapsamaktadır. groЯ ungewцhnlich iki litre kapasiteli benzinli motor, bir enayi olduğunu. İki performans seviyeleri mevcuttur. Mazda Skyactiv teknik kapalı tipik 14 yüksek bir sıkıştırma oranı: 1 Motor sessizce ve küçük titreşim ile çalışır bu düzgün çalışması üzerinde olumsuz etkilemez. onun tam güç serbest bırakır kadar, o şey istemeye lдsst turboların Terk etme bu tekniğin kapalı tipik olanlar frьhen tork artışı, feragat anlamına gelir. Dafьr performans hızlandırıcı yanıt kendiliğinden olan, doğrusaldır. AuЯerdem 204 Newton metre kötü değildir ve faydalı hız aralığı geniştir.Fiyatlar: Mazda CX-3
Skyactiv G 120Skyactiv G 150 AWDSkyactiv-D 105Skyactiv D 105 AWD
17.990 EUR | 23390 EUR 1)24,690 EUR 1) den | 26,190 EUR 1)21.990 Euro dan 2)26.590 Euro 3) den | 28190 € 3)
1) özel hatlı; 2) Merkez Hattı; 3) Spor Hattı
CX-3

Hafif ve yüksek mukavemetli çelik sınıfları CX-3 spьrbar ışığı yapmak ve ayakta onu geri adım.

dizel gelen kullanılabilir tork fдllt daraltmak. Ama uzun zamanlı motor neredeyse verzцgerungsfrei alır ve ayakta yüksek döner. 270 Newton metre tam tork için kapalı, sadece rölanti devrini iki katına çıkarmak gerekiyor. Yani ileriye common rail (2000 bar) ve turbo (1.55 bar) sürücü zevkli etkilere spьren için neredeyse sadece aldığı sağ basıncını, yapıyoruz: doğrusal itme - spьrbar nachlдsst puan hız ulaşıldığında - Ayrıca tipik dizel kapattı. Dafьr Eğer nцtig olarak bir kez цfter gönüllü geçiş - tam Fьhrung vites kolu çok sevinç hazırlanıyor çünkü. Altı Gдnge Ayrıca isteğe bağlı tam otomatik şanzıman için kapalı geçerlidir Verfьgung, tüm tekerleklerden versiyonudur. Kat, partikül filtresi ve yüksek ve Niederdruckabgasrьckfьhrung Euro 6 standartlarına egzoz sдubern. Dizel Mazda sıkıştırılmış bir şey 14.8 ile önceki Skyactiv motorlarından daha hцher: 1 Tüm diğerleri olursa olsun eğer benzin veya dizel, 14 bir sıkıştırma oranına sahip: 1st Bu dizel ve çok yüksek sıkıştırma kapalı düşük benzin kapalı temiz egzoz kapalı sağlamak için. Hafif dahil oluşturulan sıcak ve yüksek mukavemetli çelikler tüketimini azaltmak için. Diдt 1200 kg lık bir yükte hafif CX üçte ağırlığında hareket Hatta otomatik şanzıman, dört tekerlekten ve Münhasır Hattı ile küçük SUV kolay spьrbar olduğu ayakta yönlendirir ve direksiyon simidi üzerinde iyi bir ruh hali nedeniyle kapalı sağlar.

CX-3 Uzun mesafeler sorun yok

CX-3

Mazda malzeme ve işçilik ile Mьhe benimsemek. Düşük Gerдusche ve rahat bir oturma pozisyonu uzun mesafe konfor için kapalı sağlamak.

Yani arka aksta bir torsiyon çubuğu aksı çalışır ve dört çeker versiyonunda, konfor tamamdır, olumsuz etkisidir yapmaz. Sadece koltuk biraz hassastır ve kısa Auflageflдchen var. en azından ön - - oranının düşük olması nedeniyle Gerдusche, rahat oturma pozisyonu ve iyi bir görüş için CX-3 hala uzun mesafe seyir olduğunu. Hatta arabada saat sonra, koltuklar iyi stьtzen. Ayrıca yardım sistemlerinin hiçbir sıkıntısı olduğunu - ancak sadece üst mobilyalar wдhlt olanlar, Abstandstempomat, Totwinkelwarner, Farlar ve Far Yardımcısı alır - o zaman, sonuçta, Bose ses sistemi ile pakette adil 1300 Euro kapattı. Zaman AUX ve USB Anschlьssen ile taban radyo satış oldu. prime-Line sonra dokunmatik navigasyon sistemi 690 milyon avroya mal olacak, katılır. Radyo istasyonları klasik Ultrakurzwelle hakkında araba bilgilendirilir.

OTOMATİK TEST bir makale

paket politikasıdır unverstдndlich şey. Yani baz CX-3 gerçekten neredeyse 18.000 Euro ile gьnstig fakat metalik boya ile yükseltmeye lдsst edilir. Mantıken, merkez çizgisi 2.000 Euro daha kapalıdır. Öteki Alurдder, internet radyo, seyir kontrolü ve elektronik kontrol erwдhnten 7 inçlik renkli ekrana gelecek klima kapalı arasında Armaturentrдger getiriyor. Orada Dijital Radyo ve karartılmış arka camlar ile birlikte park sensörleri, ısıtmalı koltuklar, ışık / yağmur sensörü ve Lane Warner gibi Pratik şeyler paketinde 1.100 Euro kapattı. LED ışık 1900 Euro daha pahalı özel Hattı tekrar satın gerekir mцchte Kim. Hangi zaten otomatik şanzıman, dört tekerlek veya 150 hp bir benzinli motor için kapalı bir önkoşuldur. tüm tekerleklerden heiЯt azından orta çizgisinin olmadan Dizel. dört tekerlekten ile dizel Spor Hattı ile kullanılabilir.

Mazda CX-3 ve ana rakipleri ile ilgili diğer bilgiler galerisinde vardır. Tüm veri ve tablolar ile tam makale PDF indirme olarak online makale arşivinde mevcuttur.

Alıcının kılavuzu kompakt Mazda CX-3

Alıcının kılavuzu kompakt Mazda CX-3

Tam makale online makale arşivinde artık kullanılabilir. Burada bir PDF belgesi olarak orijinal kitapçık düzeni indirebilirsiniz. Mazda CX-3 (Alıcının kılavuzu) Makalede.

yayınladıklarımızın:

2015/07/29

Fiyatı:

2.00 Ђ

Alıcının kılavuzu Mazda CX-3

Mazda CX-3: Alıcıların Rehberi - Aranıyor: En iyi Mazda CX-3Mazda CX-3: Alıcıların Rehberi - Aranıyor: En iyi Mazda CX-3Mazda CX-3: Alıcıların Rehberi - Aranıyor: En iyi Mazda CX-3