Oldukça Almanca, bunlar Çinli!

Çin zaten yeni Borgward 2017 OTO BILD onu çoktan sürdü bize gelir satın almak zorunda. İlk izlenim: İşte Europдer geliyor.

Bay Borg Ward hala Borg Ward fдhrt. En azından günlük yaşamda. Christian Borgward (49), groЯen Carl F. W. torunu VW Passat CC gelir. hala çok azdır bu ülkede arabalar o heiЯen: Çin'de üretilen Sıfır serisi modelleri, Borg Ward - şirket değil, adam - deneme ve ayar sürücüler kapalı kullanır. Christian Borgward o yolcu koltuğu olsa bile, bir elde seviyor. Babası o prototip ile büyüdü, VW tahta oldu.

Hızlı Kдufer Borg Ward ömür boyu Carefree sürücü

Borg Ward BX7

Emin: ilk 10.000 Çinli Kдufer BX7 bir ömür boyu garanti olsun.

Ve o böyle profesyonel bir tüccar, Sдtze olsa bile diyor ki: "Bir çok hafif Verschlucker sahiptir 3500 rpm'de tahriş olma. Muhtemelen elektronik. geliştiriciler üzerinde çalışıyoruz." Yeni bir Borg Ward sürmek için ilk Çince demnдchst Son dokunuş olduğunu. onlar çok ilk 10.000 Kдufern arasındadır, bunlar benzersiz Garanti olsun: ömür. Birinci yeni Borg Ward altıncı eline düşmek ama klasik olmamalıdır. Onlar Borgward insanlar ve onların Çinli yatırımcılar şeyleri yapmaya cesaret. Ve onlar o kadar Çinli işe yaramadı bir araba kurmak. En azından geçmiş europдische test cihazında acı değil. Pilot serisi Borgward üzerinde hiçbir şey doğaçlama görünüyor. Zengin ile Tьren Kapat "Whapp", Koltuk deri oturma yüzeyi sağlam ve üzerinde katı vardır. EbenmдЯige Nдhte, Fьnfzigern gelen Isabella elmas şekli olarak tanıdık klasik otomobil fanlar içinde kapitone deseni. Qualitдtsauto kabul edildi hangisi. Yeni SUV tarzı aynı seriцs görünüyor.Borgward BX7 Haber ve testler

BX7 ön ve arka alanı yolcular sunuyor

Borg Ward BX7

Borgward tüm Plдtzen günü onu da rahat GroЯe, iyi satırda iki oturur.

BX7 bile geri Çinli Kдufer wьnschen gibi bir gerдumiges araba. Onların şoförler ayarlama geniş koltuk düzene wohlfьhlen olacak, fon da uzun boylu dağcılar mutlu ediyor. Her iki seride de, en azından böyle nispeten düşük görünüyor oturur: Yüksek omuz çizgisi geçmişin Borgward modellerini alıntı. Aksi takdirde ayrı direksiyonda gümüş Borgward eşkenar dörtgen dışında, hiçbir Retro unsurlar yoktur. Klasik açık yuvarlak enstrümanlar hala analog yaş geliyor ama hemen yanında groЯe 12.3 inçlik monitöre tüm ağ programı yanar kapalı. operasyon mantıklı iş gibi görünüyor ama oyun değeri zaman varlık için sınırlıdır: navigasyon size Çince rotayı söyler. Ve kapıcı hizmeti, Borg Ward Avrupa'da, sadece 2017 yılında şebekeye bağlı olduğundan sunmayı planlamaktadır.

binmek serisi başlatmak kadar ayarlanacaktır

Borg Ward BX7

Rahat: Uzun dalgalar kaporta üzerindeki esnek BX7 yaylar sert ve katı görünüyor.

fьhrt üzerinden yönlendirir eski Borgward ev Bremen çevreleyen çünkü zaten burada Hıristiyan Borgward gezen biri, bir navigasyon sistemi ihtiyacı yoktur. Otoyol, LandstraЯe, krater pistleri, viraj. bunu stцrt o küçük yoktur. Windgerдusche veya çatlak değil, vücut sert ve sağlam görünüyor. Süspansiyon işleri - esnek - en azından uzun tümseklerinde. "kısa dalgalara tepki daha da iyi olacak"Christian Borg Ward söyledi. Ve daha Feingefьhl ve Rьckmeldung ihtiyacı direksiyon, doğru mu? "Evet, bu Çin oyum. Avrupa için kapalı farklıdır." Hem de sürücü olarak: Pilot serisi Borg Ward dört silindirli benzinli 2.0 litre ve Turbo oturan. Daha cesur motor cesurca geçiyor, ama biraz küçük tahriş geliyor. Dizel Çince mцgen değil. Borgward elektrikli sürücü sonbaharda 2017 yılında gelip ya fişli hibrid Avrupa'ya istediği Neden.

Ve hatta Borg Ward Pops Fiyat için erhдltlich olacaktır. 22.900 Euro başlar at Çin'de, fiyat listesi benzinli motor için kapandı. Almanya'da kцnnte ve Bay Borg Ward ьberzeugen gibi birkaç diğer VW sürücüleri.

Özellikler Borg Ward BX7 T-GDI AWD • Motor: dört silindirli, turbo, ön çapraz • Yer Değiştirme: 1981 cmі • Güç: 5500 / dakika • max 152 kW (206 hp) güç. Tork: 5500 / dak • Vmax için 1500 300 Nm: k. A. • 0-100 km / s: k. A. • Sürücü: Sürekli dört çeker, altı ileri vitesli otomatik şanzıman • Yakıt tankı kapasitesi: k. C. • L / B / H: 4713/1911/1694 mm • Gövde: k: AB-Mix • 1645 kg 545-1377 L • Boş ağırlığı. A. • Egzoz: k. A. • fiyat etrafında 22.900 avrodan (Çin pazarında).