Kaj nalepka?

Čas TЬV monopola že dolgo ni več, poleg DEKRA tudi GTЬ in KЬS TREBA preverim - na različnih stopnjah. AUTO BILD pravi, kako deluje in koliko lahko Prьfung.

Vsaki dve leti, novi avtomobili, so tri: TЬV, DEKRA in sodelovanju povabi splošni pregled (HU). Pri tem je potrebna seveda so vsa vozila ьberprьft na njihovo varnost v cestnem prometu iz izpušnega sistema na potezno napravo. Toda kaj je Prьfung? In kdo lahko odpusti značko? Čas TЬV monopola že dolgo ni več, poleg DEKRA tudi GTЬ in KЬS TREBA preverim - na različnih stopnjah. Trenutne cene zaprta za HU (vključno brez preskusa emisij) lahko najdete v spodnji tabeli. Prьfgebьhren laž z avtomobilom od 53.50 do 72 evrov brez preskusa emisij (AU). Vključno AU so 86-102 evrov fдllig.

Delavnica Iskanje

Poiščite pravo delavnico

  • primerjajo cene
  • Oglejte si mnenja strank
  • Knjiga imenovanja na spletu
Poštna številka / KrajstoritevizberiteDelavnica imenikHU + AUinšpekcijazračni prevozsklopkasvetloba prijavamenjava oljavarnostno preverjanjezamenjava jermenablagovne znamkeizberitealfa RomeoMercedes-BenzAudiBMWMINIChevroletMitsubishiNissanCitroënOpelDaciaPEUGEOTDaewooPorscheDaihatsuRenaultFiatfordSEATHondaSkodaHyundaiSmartSubaruKiaSuzukiToyotaLanciaVolvoVWMazdaChrysler

Storitev, ki jo

logoVeč informacij: HU in AU - Te stvari se preveri gor

To pomeni, da lahko razlike v cenah ne preveč groЯ, ampak primerjava je vredno vseeno. Tako splošni pregled ne postane strošek past, smo vam pokaže na sliki, kako pripraviti sebe in svoje vozilo zaprta za Prьftermin optimalno. Ne samo strošek Nachprьfungen, celo teče navzdol Prьftermine: Ьberziehen do 40 evrov globe in dve točki na njihovih licenc fьrs se fдllig. V galeriji dajemo nasvete o tem, kako rešiti s pravo pripravo za HU stroškov, časa in živcev.Primerjaj splošen pregled (cene v evrih)
testiranje organizacijastanjeHU za avtomobile (vklj. AU)HU za osebna vozila (razen AU)HU za motorno kolo (vklj. AU)HU za motorno kolo (brez AU)
TÜV HanseHamburg98,0053.5066,0040,00
TUV NordHamburg, Bremen, Spodnja Saška, Saška-Anhalt, Schleswig-Holstein, Mecklenburg-Vorpommern, Severno Porenje-Vestfalija99,0071,9066.7543,20
TUV NordHessen, Porenje-Pfalško, Posarje89,0066,2064.2041,90
TUV NordBerlin, Brandenburg95,6466.6464.2042,65
TUV NordBaden-Württemberg, Bavarska90,8061,5064,0041,90
TÜV SüdBaden-Württemberg, Bavarska98,0053.5064,9040,20
TÜV SüdSaška99.5067,5064.2044,20
TÜV ThüringenBerlin, Turingija96,0059,0061,0043,00
Kusvse pokrajine86,00-102,00 58,00-72,0060,00-68,0042,00-46,00
DEKRAvse pokrajineNedefiniranoNedefiniranoNedefiniranoNedefinirano
GTUvse pokrajine86,00-102,0062,00-72,0062,00-68,0044,00-46,00
Status: marec 2016
Intervali za glavno študijo
Tip vozilaprvi pregledNaslednji preskusi
avtopo 36 mesecihvsakih 24 mesecev
Motorna kolesapo 24 mesecihvsakih 24 mesecev
Avtodomi do 3,5 tone *po 36 mesecihvsakih 24 mesecev
Prikolice do 750 kgpo 36 mesecihvsakih 24 mesecev
Prikolica nad 750 kg do 3,5 tone *po 24 mesecihvsakih 24 mesecev
* Bruto masa vozila

Vodniki splošni pregled

Splošni pregled: Cena - Kakšna je cena tag?Splošni pregled: Cena - Kakšna je cena tag?Splošni pregled: Cena - Kakšna je cena tag?