HU vztahuje? To může být drahé

Kdo ьberzieht datum pro nadcházející generální inspekci musí počítat s pokutami a bod v Flensburg. AUTO BILD erklдrt, co je tam si uvědomit, že lhůty pro HU.

TÜV

Stres pro kontrolu

Každé dva roky žádá zákonodárce řidiči a motocyklisté na obecné inspekce (nové auto poprvé po třech letech). Co se stane, když je ьberzogen lhůta pro HU? Pohled na BuЯgeldkatalog ukazuje: Již více než dva měsíce, první sankce fдllig. AUTO BILD erklдrt, co je třeba zvážit při HU je přítomen a pokud Vorfьhrung TЬV je ьberfдllig.Více informací: obecné inspekční náklady
Co můžete očekávat při TЬV a co? Veškeré informace o hlavním průzkumu

HU vztahuje? To bude stát

Inspekce nálepka: Rok nдchsten Prьfung je ve středu, měsíc je v poloze 12 hodin (zde v prosinci 2014).

Jak mám vědět, když je nдchste generální inspekce čeká?
Grundsдtzlich platí pravidlo: Nový vůz musí být tři roky po první registraci poprvé na běžnou prohlídku, poté každé dva roky. Osvědčení o registraci Part 1 (registrační frьher vozidla), nebo kontrolní nálepka na zadní SPZ poskytnout veškeré nцtigen informace. V osvědčení o registraci ke dni nдchsten HU je vyznačeno. Na kontrolním štítku je rok nдchsten Prьfung ve středu odznaku (například "17" odepřen 2017). Štítek je upevněn auЯerdem takže měsíci, ve kterém je HU fдllig, vzpřímené polohy (poloha 12 hodin).

Workshop Search

Najít tu správnou dílnu

  • porovnání cen
  • Podívejte se na recenze zákazníků
  • Kniha schůzek on-line
PSČ / Městoslužbaprosím, vyberteWorkshop DirectoryHU + AUinspekceletecká dopravaspojovánílight checkvýměna olejebezpečnostní kontrolaVýměna rozvodového řemenuznačkaprosím, vyberteAlfa RomeoMercedes-BenzaudiBMWMINIChevroletmitsubishiNissanCitroënOpelDaciaPEUGEOTdaewooPorscheDaihatsuRenaultfiatbrodSEATHondaSkodahyundaichytrýsubaruKiaSuzukiToyotaLanciaVolvoVWMazdaChrysler

Služba poskytovaná

logoCo bych měl přinést do hlavního vyšetřování?
Aby Prьfung osvědčení o registraci Část 1 musí být přinesl. Všechna existující Anbaubestдtigungen nebo ABE (obecný operační uzavřena částí vozidla), například odepřen Alurдder by měly být také uvedeny.

Co se stane, pokud byl ьberzogen datum inspekce?
Po pouhých dvou měsících BuЯgeld je fдllig kdy Ьberziehung auffдllt například při kontrole policie. Když Prьforganisation sami nemusíte bát BuЯgeld mít. Nicméně, Prьforganisation je povinen z zpožděním dvou měsíců "Advanced HU" (Také se nazývá Ergдnzungsuntersuchung) durchzufьhren což je asi 20 procent dražší než normální HU.

Který promoce tam, když BuЯgeld?
Výška je BuЯgelds hдngt na tom, jak dlouho HU je ьberfдllig. Od dvou měsíců 15 euro jsou fдllig, od čtyř měsíců 25 eur, z osmi měsících: 60 EUR.

Když tam jsou body na své licence?
Je hlavní šetření přes osm měsíců ьberfдllig, majitel vozidla hrozí vedle BuЯgeld také bodu ve Flensburgu, kdy Versдumnis vybouchne při dopravní zastávky.

Pokud kontrola nálepka rьckdatiert po Ьberziehung?
Ne, Rьckdatierung, as frьher, pak tam jsou, protože 2012. více Dokonce i v případě, že datum ursprьngliche HU byla ьberzogen že nдchste HU opět fдllig dokud celé dva roky po tatsдchlichen Prьftermin.

Co když auto nepřišla informováni o TЬV následujících důvodů Mдngeln?
Všechny nalezené během kontrolního Mдngel mьssen být vyřešena během jednoho měsíce. Vozidlo se pak musí znovu vorgefьhrt na Prьforganisation.Další informace: Pro zkoušku emisí (AU) práce

Můžete způsobit nehodu s prošlou TЬV. Co se může stát?
Grundsдtzlich se Ansprьche třetí strany jsou hrazeny z pojištění automobilu - a to i v případě, že TЬV uplynula. ale fahrlдssigem akce se může stát, že pojišťovna se postará o pojištěný v postihu, takže zurьckverlangt část částky ztráty z něj. Svou roli hraje také tímto Mдngel byly přítomné na vozidle, nebo zda byly důležité pro bezpečnost. Je třeba poznamenat, že tam mohou být problémy s automobilového pojištění is in-den, kdy bezpečnostní Mдngel nejsou pozorovány v fahrlдssiger tak či vyřešeny TЬV.

Co vozidel, které již byly zaznamenány lдnger?
V případě, že vozidlo je již lдnger než 84 měsíců (7 let) odhlásil dohodu doporučuje TЬV-Prьfer zda auto erhдlt nebo jen nový HU musí projít úplnou ztrátu.

HU je fдllig, wдhrend jste s autem do zahraničí. Co dělat?
Durchgefьhrte zahraničí Hlavní zkouška není uznána v Německu. Po opětovném vstupu, měli byste okamžitě konzultovat s Prьfstelle.