Brousil ostrými reflektory

Špatné čisticí prostředek a UV záření může omdlít světlomety. Nicméně, s trochou zručnosti pro nevidomé světlomety může znovu zpracovat. Světlometů leštidla poskytují odepřen jasnou vizí.

Škrábance a Gilb: slepé světlomety, které vypadají jako mrtvé oči v hororovém filmu. Spдtestens v nдchsten hlavní šetření je ukončeno. Spotlight vyčerpaný - odepřen odznak! Дrgerlich, schlieЯlich nová sada náklady světlomety v autorizované opravně informováni o 600 eur, v Zubehцr stále existují volné 300 eur. Ať tak či onak, hodně peněz, světlomety pracují schlieЯlich ještě, co můžeme říci o nahlédnutí. Lцsung je: Polské světlomety a těsnění anschlieЯend.

Brusný papír dělá jasné odepřen Verhдltnisse

Broušený ostrý

Plastový kotouč byl jednou jasné a transparentní, nyní je poškrábán a zažloutlé

Zde Zubehцrhandel nabízí opravy výstroje důvodu oprav. všichni slibují, že zažloutlé a poškrábané plochy zmizí broušením. Existují systémy, například Autosol, kteří se snaží jednoduchý lesk a anschlieЯender těsnění. Agresivnější je množina Sonax včetně brusným papírem. 5000 byl v našem případě příliš slabý, a to i po hodině Gilb nevymizely. Pouze sada ColorMatic s 800 brusným papírem postaráno uzavřen pro vidění v přijatelném čase. Zde je třeba aplikovat novou vrstvu ochrany.Více informací: H7-žárovky v testuXenon žárovka: Zwцlf lampy v testu

Problémem je zde: Bude off příliš mnoho plastu a aplikovat barvy na verдndert konstrukci reflektoru, a to není striktně zulдssig. V galerii najdete návod s nejdůležitějších kroků pro léčbu světlometu.

Světlomet lesk: Jak

Světlomet lesk - honovaný ostrými reflektorySvětlomet lesk - honovaný ostrými reflektorySvětlomet lesk - honovaný ostrými reflektoryPříslušenství pro léčbu světlometuSvětlomet lesk - honovaný ostrými reflektory
Světlomet lesk - honovaný ostrými reflektory

Světlomet Soupravy pro opravy

Světlomet lesk - honovaný ostrými reflektory

světlometů leštidla

Světlomet lesk - honovaný ostrými reflektory

světlometů chrániče