Chcete-li správně převést

Pronájem spíše než kupovat verfьhrt přemýšlet ve splátkách. Ale nájemní smlouva není to jen malý měsíční splátka. Co je třeba hledat v nájmu. A deset příkladů toho, co nákladů.

Vždy mají nejmodernější vůz z užívání a zůstat finančně flexibilní díky nízké, konstantní rychlostí - což činí leasingové služby pro korporátní a uzavřel více a více jednotlivců zajímavé. Hlavní věc, měsíční splátka je schцn malý. Pronájem spíše než kupovat verfьhrt přemýšlet ve splátkách. A bezesporu pronájem se dovážené ьbrigens VW v roce 1966 z USA do Německa, praktické. Jeho výhody: Řidič platí uzavřena pouze pro použití v autě, trдgt odpisy a místa, která byla uzavřena za vítězství leasingové společnosti - a na konci funkčního období mu vstoupí do nového modelu.window.clearLoanAmount = funkce () {jQuery ( '# částka'). val (jQuery ( '# částka'). val ().Nasadit ( '', '').Nasadit ( '€', '').Nasadit ( '', '').Nasadit ( '', '').Nasadit ( '% 80' '').Nasadit ( '€', ''));};Vždycky fдhrt mladou auto, opravy jsou z velké části založen na záruky nebo dobré vůle. Další plus: Řidič nesmí skončit se starat o koupi ojetého vozu, který může stát při plném Hцfen a cash-omezovaný čas, peníze a nervy. Leasing je tak pohodlné. V galerii najdete deset příklady výpočtů, náklady spojené s pronájmem.

Deset příkladů: Náklady na leasing

Guides Leasing - Chcete-li správně převéstGuides Leasing - Chcete-li správně převéstGuides Leasing - Chcete-li správně převést

Se vkládají nové body, měli byste zvážit při pronájmu

• Celkové náklady se skládají ze speciálních plateb a měsíční splátky. Sazba může být účinné v reklamě velmi malý, když je zvláštní platba je odpovídajícím způsobem vysoká. Jen přidává k získání skutečné celkové náklady.
• jsou nutné pojištění proti všem rizikům a přísné dodržování termínů inspekce v dílně značky. Svobodná volba dílny a svobodu jen nechat poškrábání jeho poškrábání, nájemce nejsou na rozdíl od Eigentьmern.
• Má leasingová společnost balíčky služeb, včetně asi pojištění vozidel, měli byste porovnat se svým vlastním pojištěním. Všude kolem je opravdu pohodlné bezstarostné, ale stojí obvykle za poplatek.
• Nejdůležitější je výběr správného typu smlouvy: kilometrů Leasing zvítězil. A k tomu dobrý důvod, protože je zbytková hodnota leasingu je těžké vybírat.

Leasing od A do Z

Řízení vpravo: V případě opce dohodnuté v nájemní smlouvě, pronajímatel má právo na nájemce prodat vozidlo v dohodnutém zbytkové hodnotě na konci smlouvy. Nájemce je povinen ke koupi. Ten však na své straně, nemá právo ьbernehmen vozidlo na vlastní žádost v případě, že pronajímatel odmítá učinit. Tento termín je proto třeba se vyhnout.

Bonitдtsprьfung: Prьfung bankou v případě, že nájemce může erfьllen své platební povinnosti očekávané.

Gap: Angličtina odepřen "Lьcke", K tomu dochází v případě předčasného zakázky osídlení úplné ztrátě nebo odcizení, protože plné pojištění nahradí pouze hodnotu. Toto riziko je však vyloučeno ve smlouvě nebo někteří poskytovatelé mohou navíc, že ​​pojištěný ("Gap Police", "rozdíl Hull").

držák: Nájemce je vlastník vozidla, schválení se uděluje v jeho jménu. On je zodpovědný uzavřen za bezpečnost a provoz. Eigentьmer vozidla, leasingová společnost i nadále.

Trade-in: Místo toho, aby zvláštní nájmu ojetý vůz může být poskytnuta v platbě.

Km Billing: U tohoto typu smlouvy, pronajímatel trдgt riziko zbytkové hodnoty. je základem pro výpočet jsou smluvně dohodnuté odhadem kilometrů jízdní vlastnosti, například 15.000 kilometrů za rok. Jestliže se dohodnutý kilometrů a smluvně připustil nahoru odchylka (asi 1000 km) ьberschritten, musí zákazník připlatit za kilometr. by měla být mцglichst přednost Tato varianta účetnictví zbytkové hodnoty.

podmínky: Podmínky smlouvy: Zvláštní platba, termín v měsících, jдhrliche najetých kilometrů, měsíčně Ratenhцhe; zbytková hodnota pronajatých vypočítané zbytkové hodnoty.

Speciální pronájem: Platba na začátku smluvního období. Který spolu se sazbami, náklady na leasing. V závislosti hцher zaplacení je procento, tím nižší měsíční splátky vypadnutí.

Měsíční splátka: Pevně ​​stanovená částka, o kterou se nájem zaplatil. Musí být v ceně vozidla, výšky bonusu, dobu trvání smlouvy a dohodnutého počtu najetých kilometrů.

Pojištění schopnosti splácet: Ona platí v závislosti na podmínkách, jako je Arbeitsunfдhigkeit z důvodu nemoci nebo úrazu a pro případ smrti stále otevřené sazeb.

Hodnota leasing zbytková: U tohoto typu smlouvy, nájemce trдgt riziko zbytkové hodnoty. Se očekává, že vypočtená zbytková hodnota spдter tatsдchlich nelze dosáhnout, musí zákazník nachschieЯen rozdíl.

Service Leasing: Smluvní formu, jsou obsaženy v dodatečných nákladů na údržbu vozidel na splátky, například náklady odepřen pojištění, inspekcí a VerschleiЯteile.

Neplacení: Pokud jsou dvě po sobě jdoucí měsíční splátky nezaplatil, lze smlouvu gekьndigt pronajímatelem.