Komplexní pro řidiče

Vůz lдsst chránit své vlastní vinou Schдden s plně komplexní - uzavřené pro řidiče, na ьbernimmt pojištění na ochranu řidiče. Ale to stojí za to ьberhaupt?

Asi dva miliony Unfдlle stane jдhrlich na německém StraЯen, více než 300.000 krát být zranění lidí. U 70 procent všech Fдlle je ovlivněn také řidič. Pokud nejste na vině, je věc jasná: Odpovědnost námitky, musí zaplatit uzavřený za škodu. V sebe sama nebo mitverschuldeten náhodou, ale to vypadá jinak.

Pomoc s sebepoškození Unfдllen

Wдhrend cestujícího kцnnen aby jejich Ansprьche gegenьber řidiče nebo jeho pojištění odpovědnosti nároků, řidič často nedostane nic, pokud on sám je na vině. A i kdyby trдgt jen částečně vinu, že zůstane sedět na část nákladů. To Lьcke lдsst zavřete pojištěním na ochranu řidiče.

Srovnání pojištění vozidel

Služba poskytovaná

Pojištění Driver - Komplexní uzavřen pro řidiče

Porovnávat pojištění a ušetřit až 850 eur!

AKCE: Do 30.11. Změnu pojištění a číst Auto Bild eMagazine 3 měsíce zdarma


Kdo se vztahuje?

Pojistná ochrana Řidič, který je součástí osobního úrazového pojištění a dodatek k pojištění vozidla. To platí uzavřená pro všechny legitimní řidič vozidla - to může být jen pojištěnce nebo dokonce manžele, děti nebo dokonce každý v závislosti na smlouvě. Nicméně, některé pojišťovny přijímat pouze řidičům nad určitou věkovou hranici - hдufig až 23 let. A jak se obecně ьblich přistupuje pojistné krytí pouze v případě, že nehoda nebyla herbeigefьhrt vorsдtzlich a řidič nebyl pod vlivem drog nebo alkoholu.

Jaké služby pojištění na ochranu řidiče?

Ochrana řidiče pojištění ьbernimmt v souvislosti s zranění služeb řidiče uzavřen po příchodu do pojištění odpovědnosti pro jezdce. Úspěchy druhých, ale vždy postupovat. HeiЯt že náklady přímé léčebné mьssen například nadále ьbernommen ze zdravotního pojištění. Pouze náklady, které žádný jiný ьbernimmt být kryty pojištěním pro ochranu řidiče. Tyto zдhlen zejména:
• bolest a utrpení
, • mцglicher ušlý zisk z důvodu úrazu
, • benцtige po nehodě pomoc v domácnosti
• invalidy UmbaumaЯnahmen
• pozůstalostní důchod

Zavřená ochrannou stříškou dělá stejnou úroveň krytí, jak jsou definovány v odpovědnosti uzavřena jediného zranění jsou ьblicherweise. Obecně platí, že osm až patnáct milionů eur v závislosti na pojištění. Nicméně, je třeba přečíst podmínky pečlivě před dokončením, protože některé pojišťovny schrдnken jejich výkon výrazně - například maximálně 500 eur za měsíc zavřený za pomoc v domácnosti - a riziko zaplacení pouze jednoho stationдren hospitalizaci.

Jaký je rozdíl pro úrazové pojištění?

Mnoho řidičů si myslí, že jsou dostatečně chráněna úrazové pojištění. V zásadě platí, že úrazové pojištění ьbernimmt mnoho výdajů, ale podmínky jsou zde často podstatně přísnější. Některé společnosti platí například jen z určitého Invaliditдtsgrad. Ať už v existujícím nehodě pojistná ochrana zusдtzlicher řidič stojí za to, aby hдngt na konkrétních podmínkách ve smlouvě z, a měly by být definitivně abgeklдrt s vlastním pojištěním z důvodu nedostatku jednotných pravidel!

Na rozdíl od úrazového pojištění, pojištění na ochranu řidiče, ale platí pouze podřízené, takže pokud nikdo přijde uzavřeny za škodu. Výšku náhrady škody je auЯerdem podle persцnlichen Verhдltnissen zejména příjmy. V kontrastu, úrazové pojištění platí paušální částku obvykle.

Jaké jsou náklady na ochrannou stříškou?

Pojištění schopnosti řidiče lze užívat pouze doplňující, že pro pojištění vozidel a zároveň pojišťovny. Nicméně, náklady jsou dafьr verhдltnismдЯig nízká. Obvykle začíná kolem deseti procent Versicherungsprдmie, ьblicherweise proto přispět mezi 20 a 50 eur za rok bude fдllig. Vzhledem k často vysoké náklady na ochranu řidič nehoda Ьberlegung je docela stojí za to.

V případě, že řidič má ochranný účinek na bonus bez nároku?

Jakmile řidič přichází s poškozením selbstverschuldetem úrazové a pojištění schopnosti řidiče tvrzení, pak není tento vliv bez nároku bonus ve výši povinného ručení. Obecně platí, že při nehodě, ale stále beschдdigt jiné auto nebo pojištění majetku a odpovědnosti druhých musí zaplatit přiměřenou náhradu. To pak zhoršuje natьrlich bonus bez nároku.

Kdo by měl LiveTV pojištění na ochranu řidiče?

V principu pojištění schopnosti řidič je vždy užitečné, zejména proto, že fдlligen Gebьhren ьblicherweise nenamáhá na peněženku hodně. Zejména těch, kteří nemají žádnou jinou ochranu by měl vážně uvažovat informováni o pojištění pro ochranu řidiče. Naopak ti, kteří již mají havarijní pojištění, měl by se podívat na podmínkách každé zakázky v detailu a lze diskutovat podrobněji, zda zusдtzliche ochrana řidiče pojištění ьberhaupt má ještě další výhody.