Pryč s nečistotami a sůl!

V chladném ročním období, posypová sůl, nečistoty a vlhkost agresivní tvoří směs, která napadá barvy a tělo. Tak, aby vaše auto přikládá žádný rez, musí být regelmдЯig zachována.

Muž, Meier, který je дrgerlich! Vzhledem k tomu, auto je čerstvě umyté, že glдnzt a bliká. Ale po pár kilometrů na sněhem pokryté bahnem a solí StraЯe to opět špinavé. Co dělat? O myčky není již tak v zimě? Ale právě teď. Vzhledem k tomu, v rozbředlého sněhu, soli a ledu, který je přinejmenším stejně důležitý jako v létě, kdy se ptačí trus a prach Linde prosazovat barvy. Špína a alkohol mají nyní ho pro tělo pracovat rychle hluboko do poslední zatáčky před. Proto je správné rada zní: RegelmдЯig krabice k jednomu z 12.000 rollovers 2400 samoobsluhy nebo 1500 AutowaschstraЯen v Německu. A dolů nečistot a posypové soli závoje.Další informace o: škrabka na led v testu

Péče o auto v zimě

Rubber Care: Tьr- nebo kapuce dásně by se mělo zacházet v zimě s jelenem nebo glycerin.

Jak často? Pevný cyklus neexistuje. Časté mytí dvakrát týdně, jiní jen jednou nebo dvakrát za měsíc. Zde se musí program údržby ne tolik na peníze, protože drahé nemusí být vždy nejlepší. Ve většině případů se pohybuje péče Quick regelmдЯige. Auto je velmi špinavá a křupavý, ale předtím, než jemně mytí s tlakovou myčkou by měl odstraňovat nečistoty. Po vysušení zbývající stroje Nдsse v rozích a skládání musí být potom vyjme měkkým hadříkem. Tip: Anlдsslich na Wдsche цffnen kapotu a odstraňte vlhkou špínu, která se rychle hromadí tam v rozích.V Ьberblick: Všechny testy aktuální zimních pneumatik


Zamilujete si velmi pohodlné Wagenwдsche a to zejména v zimním období? Pak můžete jít na jednom z groЯen WaschstraЯen. Před mytím spьlen Servicekrдfte vpředu s vysokotlakým čističem, čímž se uvolní auto od hrubých nečistot. Sací po grьndlichen pracího cyklu je pak také, až do posledního Krьmel je pryč. To znamená, že péče o automobil je opravdu SpaЯ, a to iv zimě.

Chcete-li zachovat Rдder: Stále připojené žádné zimní pneumatiky? Pak jdi! Při této příležitosti, letní pneumatiky by se měly rovnat gesдubert grьndlich před uložením. čističe kol a velké množství vody jsou dafьr unerlдsslich. Kompletní Rдder store ležící správné pneumatiky bez Rдder by měla být i za několik týdnů se otáčí asi čtvrtinu obvodu. A nutně psát křídou na pneumatice, kde se každé kolo namontováno: HR, HL, VR a VL.