Hamilton klouže do čtvrtého titulu

Max Verstappen vyhraje Mexiko GP: Světový pohár duel degeneruje po startu kolizi dohnat - na konci se pohybuje Lewis Hamilton skončil devátý k titulu.

Lewis Hamilton heiЯt mistra světa v roce 2017! Brit se pohybuje v Mexiku, na devátém místě pro jeho čtvrtý titul. Dokonce i Světový pohár rival Sebastian Vettel vyjde v neděli nebyl informován o čtvrté místo. To znamená, že Brit je určena dva závody před koncem šampiona!Veškeré údaje jsou v detailu: Výsledky v Ьberblick

Hamilton

Hamilton slavil čtvrtý titul s koblihy

Rozhodl Grand Prix a také World Cup je vlastně hned na začátku pólů portrétovaného Vettel se odlepovat dobře, gerдt v první zatáčce, ale s Maxem Verstappen dohromady. Wдhrend Hollдnder Red Bull ьbernimmt na Fьhrung a Vettel a Hamilton berьhren za ním! Neuvěřitelné: Po prvním kole soupeři Světového poháru jsou v posledních dvou Plдtzen! Vettel potřebuje do boxů, změnit Frontflьgel. Pneumatiky Hamiltonovy po defektu - způsobené Vettel Frontflьgel.

Německá Ferrari ukazuje anschlieЯend opět velký boj, řítí dolů P4 předtím. Hamiltonův comeback mu fьhrt jen deváté místo - včetně heiЯen duelu s McLaren hvězda Fernando Alonso. Na konci všichni dostatečně uzavřen pro titul.

"Wow! To fьhlt na zcela nereálné. Nebylo to závod jsem chtěl"Takže Hamilton, Union Jack dostane ji zatlačí do ruky hned po projetí cílem a baseballovou stadion s koblihy slaví svůj triumf. Wдhrend přes rádio, které mají být zaslány off kamarád Neymar blahopřál Hamilton Thanks: "Neuvěřitelné, co Mercedes odvedl v posledních letech fьnf. Jsem hrdý na to být součástí toho všeho. Děkuji Bohu za tým a moji rodinu!"

Red Bull

Max Verstappen udeřil hned na začátku mrazem

Jako ungefдhrdeter vítěze, zatím Verstappen ьberquert cílovou čáru před sebou Valtteri Bottas a Kimi Rдikkцnen. "To bylo upřímně jedno z nejjednodušších závodu své kariéry"Říká Verstappen informoval o svém třetím vítězství GP. "Start byl rozhodující. Jsem auЯenrum minulosti Seb, který pracoval dobře. Po tom, jen jsem se podíval na pneumatiky a auta, jsem gecruised wirkich." Verstappen uzavřena zvláštní uspokojeni po jeho pódium, ale věděl, že v Austinu: "Od minulého týdne, to je perfektní odpověď"Najde Hollдnder.

Chvála je Red Bull Helmut Marko poradce: "To byl zralý výkon od Max! Ale my jsme se třásla až do konce." Důvod: "Čtyři vozy našich dodavatelů motorů se zastavil."

Verstappen týmový kolega Daniel Ricciardo zachytil to první Renault motoru oběť na hцchstgelegenen kurzu v kalendáři, australský je mimo frьh. Stejný osud předjel Nico Hьlkenberg továrny Renault a jeho týmovým kolegou Carlos Sainz, stejně jako Toro Rosso pilot Brandon Hartley. Pascal Wehrlein v Sauber dokončil závod na 14. pozici.

Takže Sobota byla:

vyrovnaný zápas V pouhých 86 tisícin před Maxe Verstappen Sebastian Vettel chytne tyče v Mexiku. Jeho 50. ve vzorci 1 může být zabráněno ve stejnou dobu, že ji 20 jдhrige Hollдnder klesá s jeho první noc pól záznam jako jьngster pól setra Kцnigsklasse.Všechna čísla a časy: Výsledky v Ьberblick

"Ach, jsem super otrávený"Uvedl Verstappen po kvalifikaci - protože všechno bylo provedeno uzavřeno na svůj první pól strany. "Druhé místo je stále dobrý a natьrlich ne noční můru. Ale chtěl jsem jít dopředu." Již ve 2. čtvrtletí se omráčí nepřítele s mega-time, proráží prvního jezdce do kouzelného 1: 16er značkou na hřišti. V závěrečné části Vettel pak přijde na poslední chvíli, ale angestьrmt ...

čarodějnice

Vettel má nyní 50 pole position přes Verstappen

"Jednalo se o kulatý schцne"Smích Vettel, jenž v rozhlase s dlouholetou "Babababababababam!" slaví své Ferrari mechanik. "Je to docela klouzalo tady, takže to bylo těžké. V prvním sektoru jsem byl schopen rozeznat, co je to malá chyba ve druhé ceně není čas na Glьck. Ve třetím jsem musel přinést jen vyčistit poté", Německý erklдrt jeho kolo.

Nepříjemné nejen Verstappen, ale také Red Bull Helmut Marko poradce: "Uzavřený naší Verhдltnisse zde poměrně snadno erringende póly zbavit bolí." Цsterreicher erklдrt Red Bulls silnou formu: "Máme hodně přítlaku a ještě malý odpor vzduchu. Rozdíly motorů jsou vyrovnány podle Hцhenluft." Markos Ziel je proto unverдndert: "Chceme mít dokonce i jízdu na vítězství zde."

Také proto, že Lewis Hamilton schwдchelt v sobotu. Vettel svět soupeř název právě řídí pouze na třetím místě v kvalifikaci. Odepřen brzké vítězství titulu v neděli v Mexiku, Brit je stále v plánu. V samotném běhu na fьnfter místo pro svůj čtvrtý titul je dost.

Red Bull

Verstappen již má potíže s pořadatelů

Nicméně, chce krцnen vítězstvím, on musí nyní rovné poslední dva soupeře. Pomoc od pořadatelů na hvězda Mercedes dostává v Mexiku, alespoň ne v sobotu, protože vyšetřování proti runner-up Verstappen zůstává neprůkazné. Hollдnder byl Hamiltonův týmový kolega Valtteri Bottas údajně zablokovány na svém prvním pokusu o létání. Bottas, který je před Kimi Rдikkцnen čtvrté místo: "Max zničil můj klín. To je důvod, proč jsem měl jen rychlý test, pak to bude natьrlich obtížné."

Verstappen to vidí úplně jinak: "Nemohu dafьr nic, když Valtteri i maří. Jsem hlavně dovnitř, ustoupila. Nebylo nic!" Viz též pořadatelů tak, že - může přijít bez trestu - na rozdíl od dříve, než jeden týden v Austinu.

Silný výsledek fдhrt vypočtená na domácí závod Stallgefдhrte Sergio Perez (P10) Esteban Ocon. Francouz je ve Force India šestý, před Daniel Ricciardo ve druhém Red Bull. Renault řidič Nico Hьlkenberg za schlдgt osmý New týmovým kolegou Carlos Sainz (P9). Pascal Wehrlein letí mimo již v 1. a 17. v Sauber.

Tak běžel konečný trénink:

Dokonce i po poslední rozcvičce před kvalifikací Mexiko (20:00 na n-tv) grьЯt ovladač Red Bull v horní části výsledkové listiny. Po týmový kolega Daniel Ricciardo v pátek, otočí dvě hodiny před kvalifikací Max Verstappen zajel nejrychlejší kolo - ale Abstдnde nahoře zůstává napjatá. Mercedes Lewis Hamilton kterému chybí pouze 0,075 sekundy na Verstappen, pouze 0,117 Ferrari hvězda Sebastian Vettel sekund.Všechna čísla a časy: Výsledky v Ьberblick

Verstappen

Max Verstappen jde do kvalifikace s nejlepším časem

Behind the top trio Valtteri Bottas ve druhé Stříbrný šíp a Ricciardo také na dostřel - jen dvě a půl desetiny oddělující horní pětinu Pouze Vettel kolega Rдikkцnen musí držet něco Mьhe v sobotu ráno místního času, 0,4 sekundy je Finn za Verstappen.

Řidič Renault Nico Hьlkenberg bude Desáté, musí být důvod pro první místo v Mexiku víkendu za své nové Stallgefдhrten Carlos Sainz. Pascal Wehrlein zabírá dvě hodiny před začátkem kvalifikace v Sauber Rank 18 Bad lдuft závěrečný trénink uzavřen pro Pierre Gasly - řidič Toro Rosso nelze nastavit čas kvůli problémům s motorem, kromě toho, že společnosti uložena Rьckversetzung.

Tak běžel pátek

Red Bull také mísí v Mexiku do duelu mezi Lewisem Hamiltonem a Sebastian Vettel? Žádný ze soupeřů ve Světovém poháru, ale Daniel Ricciardo zachytil v pátek nejlepší start do víkendu. S časem 1: 17.801 minuty Australané denní rekord desetinu před Hamiltonem a dva a půl před Vettelem uspěje - německý stále zaostává Max Verstappen ve druhém Red Bullu čtvrté místo.Vettel namočí zadek: Zajímavé je závada na Ferrari

„To nebyl špatný pátek. Učinili jsme velký pokrok dnes. V dlouhodobém horizontu máme s nastavením ještě určitý prostor pro zlepšení, ale s malým palivem jsme už tam, „řekl Ricciardo po tréninku. Dokáže zaútočit na Silver Arrows v kvalifikaci, ale pochyboval. „Dafьr jsme mьssten zítra ráno dost brzo najít několik desetin.“Všechna čísla a časy: Výsledky v Ьberblick

Uzavřeny pro závod v neděli, ale Red Bull počítá šance. Na jedné straně, protože výkon motoru se shromážděné Hцhenluft (20 procent nižší tlak vzduchu) navzdory Turbo více blízkých. Ale také proto, že jakmile Hamilton klouže v pátek a lehne vysokorychlostní rotace. Jeho věta flash měkké pneumatiky se mu to úplně zničené, musí řídit zbytek seance na Mimořádně jemná. Citlivé údaje, že Britové teď chybí.

„Dnes jsem zbytečný pneumatiky s rotací. Vzácný chyba na mé straně, „řekl, může dostat svůj čtvrtý světový titul v neděli Hamilton. Do té doby, Brit stále vidí práci dělat: „Stále existují místa, kde jsme kцnnen zlepšovat.“ Odvaha je Hamilton jednání s pneumatikami, „Jsem na Ultrasoft pak 27 kol. To je zatraceně dlouho. "

Na nejrychlejší ze všech směsí pro výrobu pneumatik také ukazuje konstantní Mercedes je v každém případě. Wдhrend Vettel a týmový kolega Kimi Rдikkцnen v dlouhodobém horizontu simulace v oddíle 1: řidičský 22.0er časy, vytváří Hamilton i po dvaceti kolech 1: 21.8er hodin navíjecí off na pneumatikách. HeiЯt naopak také: „Mexiko je opět závod s nízkou ReifenverschleiЯ. Pokud Lewis může trvat velmi jemného tak dlouho, vidíme neděli jen jednu zastávku „erklдrt Sky expert Paul di Resta.

Zajímavá: Ricciardo se na svém útěku s ultra měkkými pneumatikami dokonce rychleji než Mercedes, se mu podaří 1: 21.4er časy - jeho pneumatiky jsou v této době, ale stále výrazně čerstvější než tím genieЯen Hamiltona, přihrávka srovnání i se zvýšenou opatrností ,

Ne zcela hladká lдuft zasedání Stallgefдhrte Verstappen. Christian Horner klдrt on: „At Max jsme měli vážný problém s motorem, který spolkl najednou více Цl než benzín. Z tohoto důvodu, bohužel zavřené pro něj byl předčasný závěr „Britové jsou také jasná:“.. Bylo to jen starý motor pátek „I Verstappen ani očekávat v dalším průběhu víkendu, žádné problémy“ Každé úsilí by mělo být v pořádku. A rychlost vozu je hned po tom všem, kdy. "

Řidič Renault Nico Hьlkenberg, v dopoledních hodinách, jak Verstappen také ještě s Цlleck na motoru, vytváří v odpolední části na novou pozici. Pascal Wehrlein přichází v Sauberu na 16. místě.

Takže provozoval první trénink:

Mercedes Zdá se, že Mexiko kolo Formule 1, aby zůstali tým porazit. Valtteri Botta otáčí na pátek ráno místního času, je nejlepší čas Kцnigsklasse u Autodromo Hermanos Rodriguez v první warm-up. S časem 1: 17.824 minuty, Fin nastavuje čtyři desetiny před svým týmovým kolegou Lewise Hamiltona. Brit může předčasně vstoupit na světový titul na víkend - to už používá pouze jeden fьnfter místo.Všechna čísla a časy: Výsledky v Ьberblick

WM-rival Sebastian Vettel má výkop v Mexico City jen na fьnften místo před týmovým kolegou Kimi Rдikkцnen. Sedm desetin betrдgt Vettel Rьckstand do extrému. Mezi ním a Mercedes oba jezdci Red Bull tlačit - Max Verstappen je mírně rychlejší než Stallgefдhrte Daniel Ricciardo. Oba Red Bull a Ferrari se používají v první sekci, ale na pomalejším super soft sloučeniny pneumatik. Mercedes fдhrt ultra měkké pneumatiky.

Odepřen krátkém přerušení výcviku Force India rezervní jezdec Alfonso Celis dělá. Místní hrdina, který musí chytit volant v jedné relaci uzavřena pro Esteban Ocon, demontovat zadní části svého vozu v rotaci v poslední zatáčce. Není ideální předehra verlдuft také uzavřena pro Nico Hьlkenberg, u Renaultu je Цlleck. Desáté ale je to stále jen rychlejší než jeho nový týmový kolega Carlos Sainz na P11.

Pascal Wehrlein ukončil relaci dobrý 14 - půl vteřiny rychlejší německý případ nahradit na žádost partnerské motor Sauberu Ferrari View příští rok v týmu jako v pátek řidič Charles Leclerc, který Wehrlein. Uzavřeny pro Monegasques musí v pátek zunдchst Marcus Ericsson pauzu.