Vítězové a poražení v TÜV

217 typy ve srovnání, zpráva AUTO BILD TЬV verrдt 2014, jak dobře naše vozy jsou opravdu. Zde ukážeme vrcholy a propadne. Mezi vítězi hi tam každý Opel Meriva, Toyota Prius a Porsche 911th

Sázení, že Дppelwoi flieЯt v Rьsselsheim v Strцmen, aby Handkдs podávané s hudbou? Party se koná v Opelu. Hessenské vyhrát s Meriva B (od roku 2010) v AUTO BILD TЬV Report 2014 pouze 4,2 procent všech poprvé v TЬV uváděl Meriva mít významný Mдngel - tak dobře, není žádného jiného. Zpráva TЬV ukazuje, jak odolné naše vozy jsou opravdu. Které výrobci dnes mají důvod k radosti? Opel bude nálada být pořádek, bude Hessen konečně mít vítězné auto. Celkově to vypadá uzavřená pro německé výrobce také: VW, s vítězem Polo loni, přistání na druhé hlavní studii, která se rovná tři modely (Golf Plus, Passat CC, Tiguan) fдhrt v první desítce, Consolidated sestra Porsche s sportovní vůz 911 na každém HU v první desítce, zabezpečuje pro osm a Neunjдhrigen stejně jako desítky a Elfjдhrigen vítězství.

Přečtěte si také: 16 nákup Tipy AUTO BILD editorial

Tradičně dobré řezy Toyota. S 15 modely, Japonci jsou zastoupeny v fьnf ratingových tříd ve vrchní vrstvě. Hybridní Model Prius II zabezpečuje vítězství v čtyři a Fьnfjдhrigen a šest a Siebenjдhrigen. Které výrobci mьssen urychleně pracuje na Qualitдt? Zde opět, stejně jako v předchozím roce: Dacia, Chrysler, Fiat, Alfa Romeo, Citroлn - tyto značky nebarví ke dni TЬV jen s slávu. Příklad PT Cruiser: 37,7 procent pokles přes třetí HU, vyznačující se tím, fьnften informováni o 45 procent. Když byly vozy zkoumán? Zpráva o TЬV v roce 2014 dokumentovány 7,965,068 obecné inspekce od července 2012 do června 2013. Co prьft na TЬV? Celkově lze říci, že inženýři odškrtávat 100 Prьfpunkte. Hlavní 18 přichází v sestavě: osvětlení, nápravy, Цlverlust, řízení hry, brzdy. Jaký je Mдngelquote? Je na 24,9 procenta, 4,9 procenta hцher než loni. Důvod: zákonodárci a TЬV mají ьberarbeitet na Mдngelbaum. Nesprávně nastavená světlo se nyní stává významný nedostatek.

TÜV Report 2014Na obrázku ukážeme, v tomto pořadí, tři nejlepší a tři Schwдchsten tří věkových kategorií (dvou a Dreijдhrige, čtyři a Fьnfjдhrige, šest a Siebenjдhrige). Kompletní Ьberblick se všemi vítězi a poraženými - a to i v kategoriích osmi- a Neunjдhrige a desítky a Elfjдhrige - není v Auto Bild 49/2013 (od 6 erhдltlich prosince). Nyní v obchodech je zvláštní problém "AUTO BILD TЬV Report 2014" - rozsáhlá ojetý vůz průvodce volá Stдrken a Schwдchen ze 217 modelů (cena: 4,50 EUR).

Vítězové a poražení v TЬV

TЬV Report 2014 - vítězové a poražení v TЬVTЬV Report 2014 - vítězové a poražení v TЬVTЬV Report 2014 - vítězové a poražení v TЬV