Veškeré informace a ceny X-class

Mercedes X-Class přichází v listopadu 2017 na trhu. AUTO BILD má k dispozici všechny informace o Mercedes pick-up - včetně ceny a Fahrbericht!

&# X27a4; Úvod: X-Class přichází v listopadu
&# X27a4; Interiér: AUTO BILD saЯ již existuje v X-třídy
&# X27a4; Drive: Geglьckte šasi přeladění (aktualizace!)
&# X27a4; Vlastnosti: tři upravené úrovně uzavřen pro pick-up
&# X27a4; Konektivita: X třídou systémy asistence
&# X27a4; Cena a motory: S nejmenším motorem z 37,294 EUR
&# X27a4; Specifikace: S uvedením pouze čtyřválec erhдltlich

Úvod: X-Class přichází v listopadu

Zcela nový X-Class Mercedes má být jedním z pick-up! Chcete-li získat první pick-up s hvězdou natьrlich typický Mercedes-optika s dvojitým žaluziemi a groЯem hvězdou Kьhlergrill. Daimler hovoří na produkční verzi Mercedesu X-třídy Podle sotva verдnderten designu - ve srovnání s třídou studie Concept X. Smělý oznámení. Porovnáme-li Concept nдmlich s konečnou verzí, pak rozdíly jsou jasně viditelné.

Přední studie je navržen tak, agresivní, má desku v Kьhlergrill, úzké světlomety a široké štěrbiny vydaný Radhдuser. Výroba verze třídy X má celkem podstatně entschдrft si Kьhlergrill s dvojitými žaluzie, grцЯere reflektory a zákonů. To nespravuje AuЯenspiegel a kola X-Class Concept v seriálu, byl v dohledu. Dafьr na Verдnderungen vzadu jsou ještě výraznější než v přední části. Namísto kulatých svícení kapel a vložené ve výfukových koncovek Heckschьrze, X-Class přichází s vertikálním Rьckleuchten, masivní StoЯfдnger, skryté výfuků - a tedy vizuálně silně připomíná Nissan Navara.

Nový Mercedes (2017, 2018, 2019, 2020 a 2021)

Mercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy XMercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy XMercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy X

Častou příčinou s Renault-Nissan

Mercedes pick-up

Studie Concept X-třídy podíval konkrétně na ocasu výrazně odlišné. Obdélníková světla band nedělal to do série.

To je Дhnlichkeit natьrlich není náhoda. Podvozek třídy X se robustní ocelový profil vodivého rámu pravého grundsдtzlich s Nissan Navara ьberein: vpředu, tam je robustní s dvojitými příčnými rameny Einzelradaufhдngung, za silného Fьnflenker tuhou nápravou. Nicméně, Daimler našroubovat na trať - nejen širší Rдder. Mercedes slibuje pohodlnější hlasování jako Nissan. V rámci tohoto projektu, Mercedes pracuje s Renault-Nissan - za europдische verze X-Class je dokonce postavena na Nissan závodu v Barceloně. Na svém uvedení na trh v listopadu 2017 Mercedes nabízí pick-up ve třech stupních výbavy. Základní verze "ryzí" může být vidět na wдhrend částečně nelakovaný Frontschьrze Frontschьrze horní modelu "energie" je lakován v barvě a byl ergдnzt s chromovanou ochranu proti podjetí. Mezitím mapách X tříd "progresivní" a. Všechny verze jsou navrženy tak, aby užitečné zatížení 1,1 tuny a tažnou sílu 3,5 tuny, rozvor měří 3.15 metrů vůbec. Pro tuto chvíli, je zde k dispozici dvě motorové nafty a pohonu všech kol třídě X. Stálý pohon všech kol následuje pouze do poloviny roku 2018 s Einfьhrung je dieselový šestiválec. X-Class zaměří na různé skupiny zákazníků a je k dostání od listopadu 2017 za základní cenu 37,294 euro v Hдndler. Hlavními konkurenty prvního Mercedes pick-upů heiЯen VW Amarok (od 40,995 euro) a Nissan Navara (od 26,910 euro). Přísně vzato, nicméně, X-Class není první Mercedes pick-up, který byl nдmlich postaven v malosériové G63 6x6.

Interiér: AUTO BILD saЯ již existuje v X-třídy

Mercedes pick-up

Obrazovka Lьftungsdьsen a volně stojící v kabině třídy X jsou typické Mercedes.

AUTO BILD udělal první místo zapadnout Mercedes X-Class. Místo je opravdu taková věc v pick-upů. Mercedes má klasický kompromis mezi mцglichst groЯer Ladeflдche - euro-palety se musí vejít na - a spousta prostoru odepřen fьnf lidi docela dobře gelцst. Paletové záchvaty Euro, a v zadní je sedět docela příjemné, a to i na lдngeren trasách. Přední strana je tak jako tak nic stěžovat. Armaturentrдger víte, typický Mercedes. Velmi ušlechtilý schцn uzavřen pro pick-up! Ale co to je? Ve středovém tunelu, ruční parkovací brzdy a Wдhlhebel uzavřen pro automatické místě. Pick-up klientela člověk, hledáme ji heiЯt. Dafьr musel držet od sklouznou zpět ovládací panel infotainment s pěkným, známý Mercedes lichotník.

IAA Frankfurt 2017: Hlavní

Mercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy XMercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy XMercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy X

Drive: Geglьckte podvozek přeladění

Veškeré informace a ceny X-class

Kompletní úspěch je re-ladění podvozku: X-Class spolkne nerovném povrchu pryč slušný.

Odepřen prvních testech byla jen čtyři-top verze X 250d s automatickým pro Verfьgung. Nakupovaný z Renault 2,3 litru čtyřválce táhne dobré a uspokojivé práci spolu s odvozenou od i Renault Nissan sedmistupňovou automatickou převodovkou. X-class stanovuje krдftig od státu. Na hьgeligen trasách automatická je někdy unschlьssig nižší rychlostní stupeň, mají rádi vložky unnцtig když jdete na brzdy. Mьhe Mercedes dal Gerдuschdдmmung sám - na spьrt vás. Kompletní úspěchem je podvozek přeladění: X-třídy spolkne nerovném povrchu pryč slušný. Pouze pokuta Erschьtterungen snadno vlnité asfaltové Mercedes nedostal přilnavost.

Vlastnosti: tři upravené úrovně uzavřen pro pick-up

Mercedes X-Class je dodáván ve třech upravené úrovně uzavřeno pro různé aplikace. X-class Čistý je základní verze, a to zejména robustní, navrženy tak, aby - jen dříč. Patrný je čistá verze nenatřeného Frontschьrze. Průměrná zařízení linka progresivní je lépe vybavena navržen ušlechtilejší než základní verze a rozpoznatelný ze strany Frontschьrze v barvě karoserie. Špičkový model s názvem Mercedes X-Class Power. Nejlepší zařízení linka má ochranu chrome spodek vozidla a další životní styl vozidlo jako dříč. Vždy na palubě komfortní podvozek s informován o 20 centimetrů světlé výšky, zavěšení zadních kol víceprvkové a Einzelradaufhдngungen je v popředí. Také, vinuté pružiny a kotoučové brzdy innenbelьftete daroval Mercedes všechna x tříd europдischen. Volitelný pohon všech kol 4Matic s uzávěrkou diferenciálu, však existuje příplatek. SerienmдЯig X-Class dostane pohon zadních kol. Kdo mцchte ne vzdát stálý pohon všech kol, který musí čekat až do poloviny roku 2018: Poté Mercedes přináší x 350 d s šestiválcový diesel a trvalým pohonem všech kol.

Pick-up-Benz geny Nissan

X-Class bude plně gelдndetauglich. Stálý pohon všech kol je jen v polovině roku 2018th

Zvláště důležité v pick-up: na Ladeflдche. Palety se vešly do X-třídy a mezi Radhдuser, tam je také zásuvka 12 voltů a osvětlení uzavřen pro Ladeflдche serienmдЯig. Pro lepší nakládání se dveře zavazadlového prostoru za poplatek až o 180 stupňů lдsst цffnen, aby entfдllt na HeckstoЯfдnger. Že X-Class není jen užitkové vozidlo, Mercedes zdůrazňuje s rozsáhlými Mцglichkeiten pro přizpůsobení. Uzavřeny pro třídu X devět AuЯenfarben různé návrhy interiérů a několik typů ráfků ve 17 až 19 palců pro volby. Odepřen linek zařízení Progressive a Power Mercedes nabízí i balíček ve stylu, že stupačky a elektricky цffnendes zadní okno obsahuje. Koho všechno to nestačí, uzavřené pro Mercedes má komplexní nabídku Zubehцr uzavřen pro pick-up na začátku. Tyto zдhlen různé kryty a dokonce i střecha zavřená Ladeflдche.

Konektivita: X třídou systémy asistence

Odepřen pick-up, X-Class je velmi dobře připojen. Za příplatek je tu "COMAND Online"Systém včetně živého provozu, pevný disk a hlasovým ovládáním. Oddělenou 8,4-palcový displej je známá z ostatních modelů Mercedes a lдsst možno ovládat hlasovými příkazy nebo dotykovou ploškou. Na vyžádání je zde uzavřen pro X-class 360 stupňů fotoaparátem a trvale instalovaného na SIM kartě. Odepřen bezpečnostní Mercedes nabízí aktivní brzdění, varovný vybočení z jízdního pruhu a Pomocník na dopravní značky.

Cena a motory: šestiválcový diesel přichází do poloviny roku 2018

Veškeré informace o X-Class

Na svém uvedení na trh v listopadu, jsou tam dva čtyřválcový diesel, je šestiválcový vznětový s 258 koní přijde v polovině 2018th

Na svém uvedení na trh v listopadu 2017 Mercedes nabízí X-Class se čtyřmi válci ve dvou variantách motorů. V Německu, pick-up s nejmenším motorem z 37,294 euro je erhдltlich. Kцnnen Zákazník mezi dvěma motorové x 220 d s 163 hp a 190 hp wдhlen x 250 d. SerienmдЯig všechny verze jsou dodávány s pohonem zadních kol a manuální šestistupňovou převodovkou. Pohon všech čtyř kol volitelný 4Matic tam je uzavřen pouze pro vorlдufige horní model X 250 d příplatek uzavřena pro všechny motory, sedmi-rychlostní automatická. Do poloviny roku 2018 tlačí Mercedes x 350 D s šestiválec motorové naftě, 258 koní a 550 Nm točivého momentu na. GroЯe Diesel dostane stálý pohon všech kol a sedmistupňovou automatickou továrny. Dodatečné, že je na palubě Dynamic Select s různými jízdních režimech.

Specifikace: S uvedením pouze čtyřválec erhдltlich

Mercedes Benz 220 d X • Výkon 120 kW (163 hp) • Hцchstgeschwindigkeit: 172 km / h • 0 až 100 km / h 12,5 s • Spotřeba: 7,4 l / 100 km. Ceny: 6-stupňová manuální: 37,294.60 Eur

Mercedes Benz X 220 d 4MATIC • Výkon 120 kW (163 hp) • Hцchstgeschwindigkeit: 170 km / h • 0 až 100 km / h 12,9 s • Spotřeba: 7,6 l / 100 km. Ceny: 6-stupňová manuální: 39,115.30 Euro (od progresivní)

Mercedes Benz 250 d X • Výkon 140 kW (190 hp) • Hцchstgeschwindigkeit: 184 km / h • 0 až 100 km / h: 10,9 s • Spotřeba: 7,3 l / 100 km. Ceny: 6-stupňová manuální: 41,816.60 Euro (pouze Progressive)

Mercedes Benz 250 d X 4MATIC • Výkon 140 kW (190 hp) • Hцchstgeschwindigkeit: 176 km / h • 0 až 100 km / h 11,8 s • Spotřeba: 7,9 l / 100 km. Ceny: 7-stupňová automatická: 41,780.90 eur (všechna zařízení)

Mercedes X-Class (2017): Test

Mercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy XMercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy XMercedes X-Class (2017): Test, ceny motorové - Všechny uvedené ceny a specifikace třídy X