Ten kompaktní vůz pod kontrolou

Zde je to, co Cessna 172 a VW Golf společného. AuЯerdem jsme klдren, na otázku z nejlepších kompaktních vozů. AUTO TEST vzal deset nejprodávanějším pod mikroskopem.

Proč se tato třída golf třída heiЯt kde ale jiní už měli dveře zavazadlového prostoru a pohon předních kol? No, si vzpomenout na Autobianchi Primula? Přesně tak. A podívat se na postavy registračních: golfové erhдlt цfter nových dokladů jako Octavia, Astra, A3, Focus a 1s dohromady. Nicméně, golf a Sportsvan má v současné době s, což je více van blízký než kompaktního vozu. Úspěch má ьbrigens běžné u 1956 představoval Cessna 172 zálivu; který je považován za nejvíce produkoval a nejvíce letět letadlo na světě. Vzhledem k tomu, robustní, snadné létat a gьnstig je udržet se Cessna je hдufig používá k výcviku. Jako ьbrigens VW; který nejprve zkoumal mletí bod spojky, dělal to velmi pravděpodobné, že v golfu.

Článek z AUTO TEST

Přečtěte si také: nákup vede vozy a kompaktní vozy

Škoda Octavia

Zda Octavia gehцrt na kompaktní nebo střední třídy, je oblíbeným tématem diskuse. Hierarchie Group a KBA se shodují: kompaktní třídy.

Když jsme přišli k Cessna? No, stejně jako letadlo nám dal Association Flyers Schwabach e. V. uzavřen hlavní Photo Story překulila na trávník. Zda golf je vaše oblíbená persцnlicher být viděno krát. Ukážeme a popsat devět alternativ, to je jen podstata příběhu, který činí deset nejvíce právní modely třídy. Opravdu hi tam každý Mercedes CLA a Škoda Octavia v této třídě: Natьrlich ozbrojené fдngt na s výběrem kandidátů? Jedním z nich je založen ceněný spíš střední třídy, druhé rдumlich. Oba jsou dobré s 4.60 m Lдnge tatsдchlich opravdu kompaktní, ale to, co si o tom se liší hцchst: FlieЯheck s groЯer, schrдger klapky na Škodu, mix kombíku a Coupй od Mercedesu. Konec konců, oba mají dveře zavazadlového prostoru a pohon předních kol. Vzhledem k tomu, Autobianchi Primula ьbrigens, ale to je jiný příběh.

V galerii jsme vyzdvihnout každý model podrobně volejte Stдrken a Schwдchen a dá vám konkrétní nákup doporučení do ruky. Kompletní článek se všemi daty a stoly jsou k dispozici v archivu článku AUTO TEST 2/2016, nebo on-line, jak stáhnout ve formátu PDF.

Kupující příručka: Top 10 kompaktní třídy

Kupující příručka: Top 10 kompaktní třídy

Fulltext článku je nyní k dispozici v našem internetovém archivu článku. Zde si můžete stáhnout původní rozvržení brožury jako dokument PDF. Článek se zabývá následujícími modely: Audi A3, BMW řady 1, Ford Focus, Hyundai i30, Mercedes A-Class, Mercedes CLA, Opel Astra, Seat Leon, Škoda Octavia a VW Golf (Kupující příručka).

vydáváme:

01/27/2016

cena:

1.00 Ђ

Top 10 kompaktní vůz pod kontrolou

Kompaktních vozů: tipy pro spotřebitele - Ten kompaktní vůz pod kontrolouKompaktních vozů: tipy pro spotřebitele - Ten kompaktní vůz pod kontrolouKompaktních vozů: tipy pro spotřebitele - Ten kompaktní vůz pod kontrolou