Druhý život Audi A4

Jako nové auto, Audi A4, sen auto reprezentantů - av druhé ruky elegantní alternativa uzavřen pro rodiny s dětmi. AUTO BILD je použitý testovací auto.

Lifestyle kombi. Stvoření schцne slovo od frьhen 90. let. Významný představitel byl Audi 80 Avant. Elegantní, sportovní, praktické. Ale jen zatraceně malá. Dnes termín je téměř zapomenut. Jedním z důvodů může být, že opak, dodávkových automobilů s real nabíjecí talent je téměř pryč. Dalším důvodem je, že Auto Mode je žil praktické. Takže Audi učinil několik litrů nákladového prostoru snadno, i když pravnuk pozdní 80, série A4 B8, pro všechny marnost. 1430 jako celek, abych byl přesný. Tak lдsst pracovat. Stejně jako s jemně vyvážené zacházení, které lдsst stěží minout pohon zadních kol BMW a Mercedes. Zcela pohonem quattro kцnnen alespoň ti, kteří žijí v bytě severu dávají sebevědomě. On schlдgt pouze na hmotnosti a spotřeby paliva.

Použité hledat auto: Audi A4

Vysoký kilometrový výkon není všiml na A4

Audi A4

Dobrý, lepší, Audi. Kokpit ьberzeugt s ideální manipulaci a nejlepší Qualitдt.

Audi se podařilo na cestě k výrobci prémiových k výkonu své vlastní cesty. V haptické Qualitдt vzácná dcera VW již v popředí. Nikde není Oberflдchen fьhlen tak Wertig, který SpaltmaЯe byly měřeny s tímto pečlivostí. 165.000 kilometrů je téměř zanechala svou stopu na našem testovacím autě. Sedadla, volant, Tьrenklang: Vše je příjemně svěží a ovlivněna vysoký kilometrový výkon. Gegenьber kvality lemované kufru, každý nový majitel mцchte omluvit předem uzavřen pro sandigklebrigen podlost nдchsten rodinný výlet.Specifikace: Audi A4
motorČtyři válce / přední spolu
Ventily / vačkové hřídele4.2
kapacita1968 cc
energie105 kW (143 k) při 4200 / min
točivý moment320 Nm při 1750 / min
Maximální rychlost208 km / h
0-100 km / h9,5 s
Tank / palivo63 l / Diesel
Převodovka / diskŠestistupňová man./Vorderrad
Délka / šířka / výška4699/1826/1436 mm
boot kapacita490-1430 l
Pohotovostní hmotnost / nosnost1535/570 kg

z "Multitronic"-driven mít ruce

Ьberblick: Veškeré informace o Audi A4

Audi A4

Jízda a manipulace, aby SpaЯ. Také, vzhledem k vysoké tělesné tuhosti.

Technologie bestдtigt obrazu a dělá trochu problémy. Majitelé vozidel s motory TFSI mьssen s Цldurst jejich motory žijí. Diesel majitel vozidla, ale často stěžují frьhzeitig opotřebované spojky a vadnou Zweimassenschwungrдder. Postrádá sílu, může pomoci aktualizovat software motoru. To platí také uzavřen pro vozidla s plцtzlich vynořující potkávacích světel. Všechno, ale nijak dramaticky a Nevýhodou soupravy groЯen Group, ve kterém se každý model všimnout chybu. pouze "Multitronic"-driven, z nichž některé neudržují 50.000 kilometrů, jeden by měl držet dál. Více Durchhaltevermцgen dokazuje Audi na design. Linka zůstává stále stejná. Zatímco nové modely často hledají jen pro lepší facelift z, ale i Zehnjдhrige tím jednat ne starý. Ztráta nízká hodnota je výsledek. To znamená, že Audi Avant vyvinutý módní životní styl reálných evergreeny.

Použité testy Audi A4

Audi A4 (B8): Používá-Test - Druhý život Audi A4Audi A4 (B8): Používá-Test - Druhý život Audi A4Audi A4 (B8): Používá-Test - Druhý život Audi A4Co udeřil AUTO BILD testovací auto, a jak by Mдngel Kдufer při použití Audi A4 auЯerdem osmý, podívejte se na obrazovou galerii.

Audi A4 od 9000 Kč

Audi A4 od 9000 Kč

Fulltext článku je nyní k dispozici v našem internetovém archivu článku. Zde si můžete stáhnout původní rozvržení brožury jako dokument PDF. Článek se zabývá Audi A4 (typ B8) (ojetý vůz test).

vydáváme:

07/29/2016

cena:

1.00 Ђ