Takže jde nové power-Kia

Nový cee'd GT přichází s bдrenstarken 204 koňských sil motoru pro úsporu nákladů. Vzhledem k tomu, gьnstige kompaktních sportů schlдgt ukazuje první zprávu hnací.

Tak to je významný cenový oznámení: 204 koní a 265 Nm od 22,990 eur. Takže nová Kia cee'd GT lдsst dalších kompaktních sportů, jako je Golf GTI (od 28,675 eur) nebo Ford Focus ST (od 27,950 eur) daleko za sebou. Za tímto účelem ukazuje korejské síly nabídku v atraktivním obalu a s mnoha doplňky. Všechno jen? Oční Nebo může cee'd GT ьberzeugen na StraЯe? Zde je první zpráva drive!

Ьberblick: Zprávy a testy pro Kia cee'd

Kia cee'd GT

Powerhouse: 204 koní a 265 Nm čtyřválec má jen málo z více čestný základny motoru.

Co je nového Hluboce tažené přední a Heckschьrze, litá kola 18-palcová a červené malované Bremssдttel označit GT jako top model ve své řadě. Nic z toho se zdá jako laciná DIY ladění, všechno fьgt obratně ve sportovním celku. Pozoruhodný příklad: jsou světla pro denní svícení, každá se čtyřmi LED spoty - A vцllig nový designový prvek. Interiér ьberzeugen pružnou kožený volant a Sportovní sedadla Recaro s dobrým bočním vedením a spousta pohodlí uzavřeny na dlouhé vzdálenosti. Zda Armaturentrдger, aplikace v klavírním lakem a měkkého plastu nebo chromovanými kruhem nástroje - materiál mix vytváří vysoce kvalitní zobrazení a fьhlt v té cestě. On je fдhrt GDI 1,6l od modelů základních nerozpoznatelná v GT. Inženýři Kia dostat z 135 koňských sil motoru 51 procent více energie a zvýšení točivého momentu o 61 procent. To znamená, že cee'd GT akceleruje mocně bez spьrbares turbo. 1750 otáček za minutu, maximální točivý moment 256 Nm je již k dispozici, a nemá v každé z přímého pohonu šest manuální Gдnge. Teprve krátce před dosažením jeho maximální rychlost činí 230 km / h, pohon ztrácí sousto.

Kompaktní Dreitьrer: Kia pro_cee'd proti 1er, i30 a Astra GTC

Kia cee'd GT

Bezpečný: V obloucích je cee'd GT verhдlt vysokou rychlostí neutrální až mírně nedotáčivé.

Retuned sportovní firma odpružení ladí dobře s možností výstupu. Přes stдndiger Rьckmeldungen informováni o texturou asfaltu, zbytkový komfort je vždy zachována. V obloucích je cee'd GT verhдlt vysokou rychlostí neutrální až mírně nedotáčivé. Řízení je syntetický než přímo дhnlich jako u jiných kompaktních sportovců. postrádá Nový motor a výfukový systém sání a výfukový systém lдsst s dvojitými koncovkami výfuku dunění příjemně nízká. Bohužel jediné hцren AuЯenstehende. V kokpitu pochází z podívané kvůli dobrému Dдmmung sotva něco dál. Konkurence ze strany Ford a VW dojde pomoci speciálních zvukových generátorů podle: Schlдuche, které směrují zvuk motoru uvnitř. Mají Korejce v prototypů cee'd GT pokusil, ale ztratil srdce na výstavě. Smůla. stojí Odepřen základní ceně 22,990 EUR jen Dreitьrer se pro_cee'd GT může být měl. No, protože už se hodí lépe s plošší střechy pro GT vzhled. Mimo jiné, klimatizací, LED svícení a snadno ovladatelný Bluetooth Freichsprechanlage jsou úvodním balíčku "šálek" hotelu.

Ve druhé úrovni trim "výzva" (24,490 EUR) je Fьnftьrer to. Nabídka zahrnuje, Dvouzónová ovládání klimatizace, vyhřívaná sedadla a vyhřívaný volant. Odepřen 26,690 euro tam s "stopa" téměř úplné Hьtte. I s opakovaným poplatek 1000 eur uzavřena pro plavbu na cee'd GT není výrazně dražší než nahé modely konkurence. AuЯerdem jsou sedm let bez starostí záruka Kia na všechny varianty. Zahájení odepřen cee'd GT a GT pro_cee'd a zavřel za speciální limitované edici (29,990 euro) na konci července / počátkem srpna 2103rd

Specifikace Kia cee'd GT Čtyřválec, turbo, přední příčné • Výkon 204 hp • 0-100 km / h 7,7 sekundy • špička 230 km / h • spotřeba 7,4 l / 100 km (Super) • CO 2 171 g / km • cena od 22,990 eur.