Toto město je předběhl svou dobu

Aktuálně schдrfste SUV koncept ve skupině VW pochází z Seat. Přehlídka auto ze Španělska fдhrt plnou rychlostí směrem k sérii. My saЯen jízdy.

Předběhl svou dobu

První Seat ukazuje SUV s 20V20. Jeho premiéra se na ženevském autosalonu.

Je groЯ jako hokejový puk jiskří, když wдre stříbra a v současné době je Alejandro Mesonero grцЯter poklad. Za to, co design hlavní Seat od hдlt v Hдnden je buchstдblich na Schlьssel o budoucnosti své značky: SchlieЯlich nejen všechny persцnlichen nastavení, kontakty, internetové profily a oblíbené písně Španěla uložená na integrovaném čipu, ale také přístup odepřen designové studie 20V20. A sotva má lichotník, tím Mesonero láskyplně "jádro", Která se nazývá jádro celku, dát na jeho místo ve středu tunelu konceptu SUV, motor nenastartuje. Není divu, že projektant stříbrný disk hьtet jako oko v hlavě.Novinky a testy, které mají Seat

Ale jakmile se jim dá čas dnes z rukou. Pro show car wдhrend mezi Premiere dělá na ženevském show a vzhledu hodnocení na autosalonu v Pekingu krátká návštěva doma, Seat lдsst hrstka novinářů za volantem. Pouze tehdy, když člověk vidí jiskra lakované Ultra čas Orange Gelдndewagen na slunci, kdy je světlo odráží v silném gewцlbten Flдchen, paprsky lámání na hranami ostrými jako břitva, a jak se říká, Mesonero, design v dialogu s divákem dochází, teprve pak můžete vidět, opravdu, jak elegantní a sportovní, vůz je nakreslena.

20V20 je považován za šablony designu uzavřen pro další Leon

Předběhl svou dobu

Na displeji TFT za volantem Ověřili konsolidované modely pro Audi TT, druhý je informován o vysoké středové konzole.

A vy budete muset sednout za volant někdy být viděn v kьnftige vlajkové Seat. Praktický, ale ne piefig. Gerдumig a stále těsnější fit jako míru šitém obleku, láskyplně, ale ne luxuriцs a hlavně psychicky. Dafьr Seat chce stát kьnftig, a není uzavřen pro zatuchlého Toledo včerejška nebo Exeo odvozený z vyřazených Audi A4. Přestože vedoucí designu říká, že gдbe stěží čáru, a sotva detail v tomto voze, který nebude ani s námi setkat velice brzy v sérii. SchlieЯlich 20V20 platí v neposlední řadě jako šablony designu zavřená nдchste generaci Leon.

Seat SUV koncept 20V20 (Ženeva 2015): sedadlo kování

Seat SUV koncept 20V20 (Ženeva 2015): sedadlo kováníSeat SUV koncept 20V20 (Ženeva 2015): sedadlo kováníSeat SUV koncept 20V20 (Ženeva 2015): sedadlo kováníAle dokud dokonce celý vůz je na StraЯe, bude pravděpodobně trvat delší dobu. Vzhledem k tomu, i když stále Mesonero erzдhlt s glьhenden oči od posledního setkání s vrcholovým vedením ve Wolfsburgu a velmi vidí budoucnost této studie velmi optimistický nyní přicházejí pouze jednou, další dva Gelдndewagen. Již View příští rok Seat bude lemovat s SUV v Golf třídě nový VW Tiguan a rok nebo dva spдter kцnnte malé cross-over na auta jako Renault Captur a nové Mazda CX-3 soutěžit. 20V20 kontrast trдgt svém časovém horizontu v jeho jménu a pravděpodobně budou mít StraЯe pouze 2020th

Až 300 koní a plug-in hybridy jsou mцglich

Předběhl svou dobu

Jazyk design je připomínající úspěšného modelu Leon a dívá dopředu k nastupující generaci.

Ale čekání dьrfte stát za to. Pro 20V20 nejen vypadá heiЯer než Lamborghini Urus, který byl povolený k dnešnímu dni jsou považovány za schдrfste SUV koncept ve skupině. Navzdory svému 4,66 metru Lдnge a jeho majestátní vzhled, auto fьhlt odpovídajícím způsobem sporty se: Sedíte informováni o tom, co a fьhlt přesto stále dolů, ale přímo v centru dění. A wдhrend vy ьberraschend má dostatek prostoru na cestujícího nebo zezadu, budete za fцrmlich kola shromažďují silně směrem k pilotní kabině řidiče orientovaný. Není divu. V teorii, je kladen důraz na sportovní užitkové vozidlo na první slabice. To je důvod, proč Modular Příčná lдsst jako základ dalšího série modelu čtyřválcového nafty na 240, benzinu na 300 koní a natьrlich i plug-in hybridy. A samozřejmě 20V20 má pak i pohon všech kol.

Čtyři kompaktní kombi v testu

Seat SUV koncept 20V20 (2015): Hnací zpráva - Tato sedačka je předběhl svou dobuSeat SUV koncept 20V20 (2015): Hnací zpráva - Tato sedačka je předběhl svou dobuSeat SUV koncept 20V20 (2015): Hnací zpráva - Tato sedačka je předběhl svou dobuV praxi, nicméně, je to s sílou milionář Einzelstьcks ještě ne příliš daleko: I když je pod křehké tělo uhlíku a GfK, 2,0 l turbo s alespoň 265 HP a, ale s Rьcksicht handgefrдsten 20 palců ráfky, bezzubého brzdy poněkud vágní řízení, a to zejména na úzce časovanou harmonogramu studie vyloučit takovou verschдrfte tempo sám. 60, 70 km / h prostě jít ještě. Ale spдtestens když dvouspojková jde do třetího kola a na digitálním tachometru aufflimmert třímístné hodnoty, mechanici jsou poměrně nervцs. SchlieЯlich ale ty nefungovaly šest měsíců téměř nepřetržitě ve studii spali trochu víc a obětoval i Vánoce a Nový rok, že teď někdo Schmuckstьck fдhrt vedlejší kolej. Z tohoto důvodu, po třech nebo čtyřech kolech na uzavřené trati dělají kouzlo skončilo.

Per Hovertrax cíl

Předběhl svou dobu

Pokud tomu tak není jít dál autem, používat Hovertrax z kufru.

Ale SpaЯ s 20V20 hцrt nikoliv při parkování auta. Vzhledem k tomu, konstrukce hlavní Mesonero weiЯ jako je například v StraЯen Barcelony a jak daleko od cíle budete muset nechat auto v době, když se skrývá Hovertrax v podlahou kufru. Gerдt vypadá tipovaný na groЯ Diabolo jedním StraЯenkьnstlers, ale je v podstatě Segway bez rukojeti: Je-li baterie jednou informovali o zatížení elektrického systému sedačky, je možné postavit na stupátko a všechny lдssig role byla informována o plážové promenády. Přestože je Hovertrax není tak rychlé a nevypadá to ani z poloviny tak horké jako 20V20. Ale má nespornou výhodu: Wдhrend na čtyři, bude muset počkat let za fьnf Courage pod sedadlem SUV dobře, můžete si koupit elektrický Diabolo dnes.

Seat SUV koncept 20V20 (2015): Hnací zpráva

Seat SUV koncept 20V20 (2015): Hnací zpráva - Tato sedačka je předběhl svou dobuSeat SUV koncept 20V20 (2015): Hnací zpráva - Tato sedačka je předběhl svou dobuSeat SUV koncept 20V20 (2015): Hnací zpráva - Tato sedačka je předběhl svou dobu