Vyberte digitální trendy!

poll GroЯe čtenářů v 14 kategoriích: Auto Bild a Computer Bild uděluje za fьnften době Connected Award Car. Hlasují a vyhrajte Opel Astra ON!

Připojený Car stále zní jako další problém. Ale odepřen Auto Bild a COMPUTER BILD je to skoro starý klobouk. Informujeme Od roku 2013 informovala o trendech v síti automobilu. Pro fьnften době dáváme připojeného Car Awards. Ocenění, které jdou nejen pro automobilový průmysl. Stále více a více dodavatelů, jako je Continental a Bosch má s asistenční systémy a autonomní řízení jejich Hдnde ve hře. AuЯerdem telekomunikačním průmyslu je v oblasti sítí a další důležité a Mobilitдtsdienste jako car2go a DriveNow připravit půdu pro plně autonomní řízení. Vývoj, který jsme berьcksichtigt v diesjдhrigen nominací. Poprvé, oblast motorhome je aufgefьhrt s tím, kdo právě objevil sítí uzavřen pro sebe, a poprvé porota Computer Bild a Auto Bild informoval o vozu bude volit nejlepší Konnektivitдt.

Připojený Award Car 2017

Hlavní cena: Opel Astra ON

Opel Astra ON

Hlavní cena: Vyhrajte Opel Astra ON hodnotě 28.000 eur.

Účast v Connected Award Car 2017 o Auto Bild a Computer Bild stojí za to! Vyhrajte Opel Astra ON hodnotě 28.000 eur. ON-speciální model je dobře propojené a vybavené top. Rozsáhlá podpora je OnStar s WLANHotspot, Apple a Android carplay vůz uzavřen pro Verknьpfung se smartphonem a Navi 900 IntelliLink osmi palcový dotykový displej groЯem jsou na palubě fьnftьrigen kompaktní. Další ocenění na Connected Award Car sedm Dashcams Car DVR-318 od Rollei oceněn na 159,99 eur, dva smartphony Honor 6x každá v hodnotě 249 eur a Apple iPad Mini v hodnotě 425 eur. Wдhlen v 13 kategoriích oblíbeným, vítěz v kategorii "Auto s nejlepším Konnektivitдt" určuje redakční porota. Přiřadit každé kategorii každý jeden hlas. Takže si účast v tombole ,, budete muset opustit svá data persцnlichen na konci hlasování.

Připojený Award Car 2017

Všechny uvedené ceny jsou: Connected Award Car 2017

Připojený Award Car 2017 - Vy Wдhlen digitální trendy!Připojený Award Car 2017 - Vy Wдhlen digitální trendy!Připojený Award Car 2017 - Vy Wдhlen digitální trendy!Poznámka: Ceny budou vypracovány na konci každého účastníka. Pracovníci Axel Springer Group všech partnerských společností a jejich Angehцrige jsou vyloučeny ze soutěže. Rovněž vyloučeny všechny osoby, které žijí auЯerhalb Spolkové republiky Německo. Právní a cash jsou vyloučeny. Odepřen provádění soutěže účastní také podmínky pro soutěží autobild.de platí. Uzávěrka přihlášek je 12.11.2017.