Wat doet de sticker?

Het tijdstip van TЬV monopolie is al lang voorbij, in aanvulling op de DEKRA ook GTЬ en KЬS MOET check-up - met verschillende snelheden. AUTO BILD zegt hoe het werkt en hoeveel kan de Prьfung.

Om de twee jaar, nieuwe auto's, zijn er drie: TЬV, DEKRA en co nodigen de algemene inspectie (HU). In dit verplichte cursus worden alle voertuigen ьberprьft hun verkeersveiligheid van het uitlaatsysteem naar de trekinrichting. Maar wat doet de Prьfung? En wie kan de badge vergeven? Het tijdstip van TЬV monopolie is al lang voorbij, in aanvulling op de DEKRA ook GTЬ en KЬS MOET check-up - met verschillende snelheden. De huidige prijzen gesloten voor de HU (inclusief, zonder uitstoot test) is te vinden in onderstaande tabel. De Prьfgebьhren liggen met de auto 53,50-72 euro zonder emissietest (AU). Met inbegrip van de AU zijn 86-102 euro fдllig.

workshop Zoeken

Vind de juiste workshop

  • vergelijk de prijzen
  • Bekijk recensies van klanten
  • boek online afspraken
Postcode / PlaatsserviceMaak een keuzeworkshop DirectoryHU + AUinspectieluchtdienstkoppelinglicht-checkverversen van de oliebeveiligingscontroledistributieriem vervangenmerkMaak een keuzeAlfa RomeoMercedes-BenzAudiBMWMINIChevroletMitsubishiNissanCitroënOpelDaciaPEUGEOTDaewooPorscheDaihatsuRenaultfiatdoorwaadbare plaatsSEATHondaSkodaHyundaismartSubaruKiaSuzukiToyotaLanciaVolvoVWMazdaChrysler

Dienst aangeboden door

logoMeer informatie: HU en AU - Deze dingen worden gecontroleerd up

Dit betekent dat de prijsverschillen niet te groЯ, maar een vergelijking toch de moeite waard kunnen zijn. Dus de algemene inspectie niet tot een kostenpost val geworden, laten we u op de foto, hoe voor te bereiden uzelf en uw voertuig gesloten voor de Prьftermin optimaal. Niet alleen Nachprьfungen kosten, zelfs vervallen Prьftermine: Ьberziehen Tot 40 euro boete en twee punten op hun rijbewijs fьrs worden fдllig. In de galerie geven we tips over hoe om te besparen met de juiste voorbereiding van de HU kosten, tijd en zenuwen.Vergelijk algemene inspectie (prijzen in Euro)
testorganisatiestaatHU voor auto's (incl. AU)HU voor personenauto's (exclusief AU)HU voor motorfiets (incl. AU)HU voor motorfiets (zonder AU)
TÜV HanseHamburg98,0053.5066,0040,00
TUV NordHamburg, Bremen, Niedersachsen, Sachsen-Anhalt, Sleeswijk-Holstein, Mecklenburg-Voor-Pommeren, Noord-Rijnland-Westfalen99,0071,9066,7543,20
TUV NordHessen, Rijnland-Palts, Saarland89,0066,2064.2041,90
TUV NordBerlijn, Brandenburg95.6466,6464.2042.65
TUV NordBaden-Württemberg, Beieren90,8061,5064,0041,90
TÜV SüdBaden-Württemberg, Beieren98,0053.5064,9040,20
TÜV SüdSaksen99.5067,5064.2044,20
TÜV ThüringenBerlin, Thüringen96,0059,0061,0043,00
KUSalle provincies86,00-102,00 58,00-72,0060,00-68,0042,00-46,00
DEKRAalle provinciesNiet gespecificeerdNiet gespecificeerdNiet gespecificeerdNiet gespecificeerd
GTÜalle provincies86,00-102,0062,00-72,0062,00-68,0044,00-46,00
Status: maart 2016
-Intervallen voor het hoofdonderzoek
voertuigtypeeerste onderzoekDe volgende tests
autoNa 36 maandenelke 24 maanden
motorfietsenna 24 maandenelke 24 maanden
Campers tot 3,5 ton *Na 36 maandenelke 24 maanden
Aanhangwagens tot 750 kgNa 36 maandenelke 24 maanden
Aanhangwagen meer dan 750 kg tot 3,5 ton *na 24 maandenelke 24 maanden
* Bruto totaalgewicht

Gidsen algemene inspectie

Algemene inspectie: Kosten - Wat is het prijskaartje?Algemene inspectie: Kosten - Wat is het prijskaartje?Algemene inspectie: Kosten - Wat is het prijskaartje?