HU pokryte? To może być kosztowne

Kto ьberzieht datę nadchodzącego ogólną kontrolę muszą liczyć się z karami i punktu w Flensburg. AUTO BILD erklдrt, co tam jest, aby pamiętać, że terminy HU.

TÜV

Stres w celu sprawdzenia

Co dwa lata, prosząc Prawodawcy kierowców i motocyklistów do ogólnego przeglądu (nowy samochód po raz pierwszy po trzech latach). Co się stanie, jeśli termin HU ьberzogen? Spojrzenie na BuЯgeldkatalog pokazuje: Przez ponad dwa miesiące, pierwsze kary są fдllig. AUTO BILD erklдrt Co do rozważenia przy HU jest obecny i jeżeli Vorfьhrung TЬV jest ьberfдllig.Więcej informacji: ogólne koszty inspekcji
Czego można się spodziewać na TЬV i co? Wszystkie informacje na temat badania głównego

HU pokryte? To będzie kosztować

naklejki inspekcja: Rok nдchsten Prьfung jest w centrum, miesiąc znajduje się w pozycji na godzinie 12 (tu w grudniu 2014 roku).

Skąd mam wiedzieć, kiedy nдchste ogólny przegląd jest w toku?
Grundsдtzlich stosuje się następujące zasady: Nowy samochód musi być trzy lata po pierwszej rejestracji po raz pierwszy do ogólnej kontroli, a następnie co dwa lata. Świadectwa rejestracji części 1 (rejestracja pojazdu frьher) lub naklejka kontroli na tylnej tablicy rejestracyjnej dać wszystko nцtigen informacji. W dowodu rejestracyjnego dnia nдchsten HU jest wybity. Na naklejce inspekcji jest rokiem nдchsten Prьfung w centrum odznaki (na przykład, "17" zamknięte 2017). Etykieta jest przyklejona auЯerdem tak, że po miesiącu, w którym HU fдllig stoi w górę (na godzinie 12).

Warsztaty Szukaj

Znajdź odpowiedni warsztat

  • porównaj ceny
  • Zobacz opinie klientów
  • rezerwacja terminów forum
Kod pocztowy / miastousługaProszę wybraćWarsztaty katalogHU + AUinspekcjaprzewóz lotniczysprzęgłokontrola światławymiana olejukontrola bezpieczeństwawymiana paska rozrządumarkaProszę wybraćAlfa RomeoMercedes-BenzAudiBMWMINIChevroletMitsubishiNissanCitroënOpelDaciaPEUGEOTDaewooPorscheDaihatsuRenaultFiatbródSEATHondaSkodaHyundaimądrySubaruKiaSuzukiToyotaLanciaVolvoVWMazdaChrysler

Usługi świadczone przez

logoCo należy przynieść do głównego śledztwa?
Aby Prьfung certyfikat rejestracyjny Część 1 musi być wniesiona. Każdy istniejący Anbaubestдtigungen lub ABE (zadziałania zamknięty na części pojazdu), na przykład zamknięte Alurдder powinien być również wprowadzane.

Co się stanie, jeżeli data inspekcja została ьberzogen?
Po zaledwie dwóch miesiącach BuЯgeld jest fдllig gdy auffдllt Ьberziehung na przykład podczas kontroli policyjnej. Kiedy Prьforganisation sam nie musisz obawiać się BuЯgeld mieć. Jednak Prьforganisation zobowiązany jest z opóźnieniem dwóch miesięcy "zaawansowane HU" (Zwany także Ergдnzungsuntersuchung) durchzufьhren co stanowi około 20 procent droższy niż normalne HU.

Który podziałka tam, kiedy BuЯgeld?
Wysokość z hдngt BuЯgelds na jak długo HU jest ьberfдllig. Od dwóch miesięcy 15 euro są fдllig, od czterech miesięcy 25 euro, od ośmiu miesięcy 60 euro.

Jeżeli istnieją punkty na ich licencji?
Jest głównym dochodzenie ponad osiem miesięcy ьberfдllig, właściciel pojazdu grozi obok BuЯgeld również punktu w Flensburg, gdy Versдumnis wysadza na przystanku ruchu.

Jeśli naklejka inspekcja rьckdatiert po Ьberziehung?
Nie, Rьckdatierung, jak frьher, wtedy nie ma więcej od 2012th Nawet jeśli data ursprьngliche HU został ьberzogen że nдchste HU ponownie fдllig aż całe dwa lata po tatsдchlichen Prьftermin.

Co jeśli samochód nie doszła poinformowani o TЬV ponieważ Mдngeln?
Wszystkie znalezione podczas meldowania Mдngel mьssen być rozwiązany w ciągu miesiąca. Pojazd musi być następnie ponownie vorgefьhrt na Prьforganisation.Więcej informacji: do badania emisji (AU) prace

To spowodować wypadek z minionymi TЬV. Co może się zdarzyć?
Grundsдtzlich się Ansprьche osoby trzecie są objęte ubezpieczenie samochodu - nawet jeśli TЬV upłynął. ale fahrlдssigem działań może się zdarzyć, że firma ubezpieczeniowa dba o ubezpieczonych w regresu, tak zurьckverlangt część kwoty strat z nim. Rolę odgrywa także tym Mдngel były obecne w pojeździe, czy też były one istotne dla bezpieczeństwa. Należy zauważyć, że mogą być problemy z ubezpieczenia samochodu nawet z TЬV na bieżąco, gdy bezpieczeństwo Mдngel nie są obserwowane w fahrlдssiger sposób lub rozwiązane.

Co o pojazdach, które zostały już zalogowany lдnger?
Jeżeli pojazd jest już lдnger niż 84 miesiące (7 lat) podpisane porozumienie zaleca TЬV-Prьfer czy erhдlt samochód lub po prostu nowy HU muszą przejść pełny straty.

HU jest fдllig, wдhrend jesteś z samochodu za granicą. Co robić?
Durchgefьhrte granicą badanie główne nie jest uznawany w Niemczech. Po ponownym wejściu, należy natychmiast skonsultować się Prьfstelle.