Pierwszy mistrz debiutantem w 24 lat

Jako nowicjusz bycia mistrzem jest rzadkością w DTM. Tylko cztery sterowniki wykonane przednią resztę Renй. Spojrzenie na historię.

Nawet doświadczeni kierowcy Formuły 1 Mika Hдkkinen, jak Heinz-Harald Frentzen i Jean Alesi wziął roku aż zostali prawidłowo konkurrenzfдhig w DTM. Jako debiutant podjęcia tytuł, udało tylko fьnf kierowca w niemieckim Touring Car Championship. Renй Rast to pierwszy od 24 lat. I pierwsza we współczesnej DTM, który jest przedłużony od 2000.

Jednym z fьnf: Volker Strycek 1984 roku, kiedy pierwszy mistrz DTM w historii. Ponieważ Racing Championship niemiecki jest coraz bardziej zdominowana przez dzieła, które rozwijają czystej krwi prototyp zbudowany jest z niemieckiej produkcji Car Championship nowy format zamknięty dla samochodów turystycznych. Plan zakłada pełne 14 marek, niektóre z kilku modeli są zaangażowane, 65 sterowniki tworzyć rankingi w Punkterдngen!

Audi

Pierwszy mistrz-debiutantem w nowoczesnej DTM od 2000 roku

W skrócie: mistrzostwa jest umkдmpft trudno od razu. Harald Grohs wygrywa cztery wyścigi, ale w końcu tylko trzeci w klasyfikacji generalnej. On fдhrt 635 CSI w taki sam 285-konny 3,5-litrowy BMW, jest mistrzem Stryek. Nawet bez biegu zamknięte wyboru mieć. Fьnf czas jest on w 15 wyścigach na podium po wszystkich.

Anders Niki Thiim 1986: Przybył, zobaczył i zwyciężył. Trzy z dziewięciu wyścigów na swoim koncie. W końcu siada w Rover Vitesse zespół ATN z 3,4-litrowy wolnossący V8 przeciwko spдteren niemiecki kierowca Formuły 1 Volker Weidler wskroś.

DTM: Wszystkie wygrania samochód od 1984 do dziś

DTM: Szybko tworzy historię - pierwszy mistrz rekrut w 24 latDTM: Szybko tworzy historię - pierwszy mistrz rekrut w 24 latDTM: Szybko tworzy historię - pierwszy mistrz rekrut w 24 lat

Eric van de Poele pochodzi z Formuły 1, gdy miał trzy lata wcześniej jako Strycka bez wygranej mistrza 1987th Kontroluje on do 315 KM w BMW M3 Zakspeed zespół, który jest również aktywny w tym czasie w F1. ale była również imponująca Fabien Giroix: On wygrywa dwa wyścigi, ale także pojawia się tylko dwa razy!

Przednia snap dotąd ostatni mistrz debiutantem był Nicolas Larini w 1993. Jest Formuły 1 kierowca testowy Ferrari i musi jak ten z Alfa Romeo w DTM. Silniki są coraz bardziej wydajne, Alfa Romeo 155 V6 Ti sprawia 1993 już 420 KM - 150 więcej niż Stryceks BMW sześć lat wcześniej. Larini zdominowane rok: Jedenaście wygrywa w 22 wyścigach mówią same za siebie.

DTM: W 20 najsłynniejsze obwody

DTM: Szybko tworzy historię - pierwszy mistrz rekrut w 24 latDTM: Szybko tworzy historię - pierwszy mistrz rekrut w 24 latDTM: Szybko tworzy historię - pierwszy mistrz rekrut w 24 lat