Idzie tu obok limo Putina?

Nowy film o tajemniczej Erlkцnig: nowy trener stan Putina "Kortezh" znajduje się w rozwoju widocznie na ostatniej prostej.

Rolls-Royce z grubą klon znakiem zapytania

"Model Putin" mówi się, że 850 koni mechanicznych pod maską.

Projekt finansowany przez Kreml "Kortezh" (W języku niemieckim): Wake jest ostateczna wersja nowego wózka stanie zamkniętym dla Rosji Wladimir Putin najwyraźniej Prдsident jeszcze bardziej bliski. Nowy film pokazuje teraz produkcyjnej wersji zaobserwowany w marcu w Szwecji Erlkцnigs. wtedy jeszcze wiedział, ze względu na uderzające Rolls-Royce klonów nie jest już poprawnie sklasyfikowane. Teraz wydaje się jasne, że jest to wersja sedan, który przyniesie Kortezh spдtestens 2018 pod nową marką Aurus na rynku. Ponadto planowane są wersja długim rozstawem osi, SUV i serii minivan. Brytyjski portal motor1.com Według wariantu Normalo jest ponad 650 koni mechanicznych i dziewięć-biegowa automatyczna skrzynia biegów na pokładzie, stan zamknięty dla Putina trener oczekuje się więcej niż 200 Pferdestдrken bardziej rozwinięty z silnikiem Porsche V12.

"Bestia": US Prдsidentenlimo i ich przodkowie

Putina przewóz stan: Kortezh - Fдhrt tutaj Putin nдchste Limo?Putina przewóz stan: Kortezh - Fдhrt tutaj Putin nдchste Limo?Putina przewóz stan: Kortezh - Fдhrt tutaj Putin nдchste Limo?

Putin "bestia" o reelekcję?

Nowy trener stan Putina

Dotychczas hдufig podróży w Mercedes-Benz Guard S600: rosyjski prezydent Wladimir Putin.

Chociaż nowy Kortezh jest mцglicherweise być już gotowy do produkcji pod koniec roku, motor1.com spekulowali na Enthьllung do maja 2018 - przewidywany reelekcji Putina. Jak Przemysłu i Handlu Minister Denis Manturow powiedział miesięcy rosyjskiej agencji RIA Novosti temu, lider Kreml otrzyma jedną zunдchst 200 modeli. W przeciwieństwie do nas Prдsident Trumps Bestia będzie nabyć wózek stan Putina zamknięte dla wszystkich zainteresowanych kдuflich ze zmianą nцtigen, zgłaszane "Moscow Times", Po 200 egzemplarzy w pierwszym roku, produkcja każdego pojazdu 4000 do 5000 planowane było 2020th Przez około trzy lata lдuft rozwoju. Manturow bestдtigte również, że Porsche poczyniła pomocy rozwojowej. Czy Zuffenhдuser jak frьher hawked również silnik turbo V12 z maksymalnie 6,6 litra i 800 KM do przyczynienia się, jednak nie jest pewny.

Putin: samochód państwa z udziałów Porsche

Putina przewóz stan: Kortezh - Fдhrt tutaj Putin nдchste Limo?Putina przewóz stan: Kortezh - Fдhrt tutaj Putin nдchste Limo?Putina przewóz stan: Kortezh - Fдhrt tutaj Putin nдchste Limo?