Jest to i5 BMW

2021 BMW przynosi i5 Tesla Model 3 przeciwników, z zakresu 600 kilometrów i osiąga prędkość maksymalną 200 km / h.

BMW przynosi I5 IAA 2017 (wrzesień 14 do 24). Do roku 2025, BMW będzie elektryzować 25 modeli. Aby podkreślić to stwierdzenie, BMW na salonie IAA I Vision Dynamics, widoki i5 zamknięte dla 2021 gewдhrt. Viertьrige Gran Coupй mieć zasięg 600 kilometrów. Maksymalna prędkość 200 km / h ilości, przyspieszenie 0-100 km / h, wskazuje cztery sekundy. Jak angekьndigt BMW już studiować iNext, i5 zostaną poinformowani o verfьgen autonomicznego poziomie 4 lub 5. Jak powinien wyglądać kokpit i5, BMW, ale jeszcze nie verrдt. AUTO BILD weiЯ ale BMW przełomów w projektowaniu wnętrza z charakterem salonie. Jasne i gerдumige wnętrze jest równie wysokiej jakości jak zweckmдЯig. Na Grundflдche 4-Gran Coupй i5 ten sposób, aby zapewnić jak najwięcej miejsca jako 6 GT. Siedzenia można swobodnie obracać, przesuwać i przekształcić w łóżkach.

IAA Frankfurt 2017: Highlights

BMW i5 (2021): podgląd, technologia, zakres - To i5 BMWBMW i5 (2021): podgląd, technologia, zakres - To i5 BMWBMW i5 (2021): podgląd, technologia, zakres - To i5 BMWOd 2021 roku, BMW i5 będzie toczyć od liny w Dingolfing. Wizualnie Stromer jest mieszaniną Schrдgheck i zwrotnicy, które powinny mieć pewną Дhnlichkeit z Jaguar I-PACE. Długi rozstaw osi szerokiemu rozstawowi kół, krótkie Ьberhдnge i nieco podniesiony Roofline określić gefдlligen proporcji. Kiedy sterownik zgodne, I5 bez B-Sдulen i tylnej Schiebetьren biegnie od pasa, przy czym szerokości strefy zaciemnia szyny jezdnej zawiasowego w pozycji C-Sдule. Zamiast drogiego i5 węgla będzie mieć połączenie wysokiej wytrzymałości Stдhlen, metali lekkich, tworzyw sztucznych. Tylko niektóre szczegóły z włókna węglowego - Słowo Carbon Rdzeń - patrz i3 i i8. Wycenione dьrfte Orient 3 z i5 na Tesla Model - mniej niż 50.000 euro nie będzie tak wiele do zrobienia.

High-end wyświetlacze i nowa koncepcja wyświetlacz

Wraz z premierą siódmej generacji iDrive HUD, szeroki ekran i ekranu dotykowego do głównego interfejsu między kierowcą a pojazdem są. Tutaj, bez szwów, elastyczny i wielofunkcyjny wyświetlacz z dynamised technologii wyświetlania jest używany zamiast pojedynczych monitorów i touchpad. Powstały mцgliche efekt zoom automatycznie rьckt w połączeniu z oprogramowaniem lernfдhigen kluczowe elementy bieżącej sytuacji na drodze groЯ w obraz - the Nдhe na krawężnik podczas parkowania, zasłonięte zbliża ruch krzyż, czarny lód rogiem, który poinformował o Navi zużyte kolei intencyjny frontmanem. Tutaj, na wyświetlaczu może symulować zróżnicowaną Oberflдchen drewna węzełek na aluminium wygląd.

Do 750 km zasięgu

BMW rysunek patent i5

Elementy i5 ьbernimmt stylu z i3 i i8.

Vorgewдrmte lub w zależności od sezonu O kilku Kreislдufe modułu napędowego heruntergekьhlte I5 składa się z pamięci głównej, baterii back-up, silników elektrycznych i energoelektroniki. Technicy muszą verstдndigt czterech BatteriegrцЯen z 60, 80, 100 i 120 kW. Z najgrubszej akumulatora, zwiększa zasięg do 750 km, minimalna odległość powinna wynosić 600 kilometrów. Zamknięte dla i5 oczekujemy płaskiej, modułową i zugдnglichen dolną magazynowania energii. Jako skalowalne jak akumulator są również silniki elektryczne. W konfiguracji wyjściowej Vorderrдder być napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW. Na tylnej osi, 250 kW silna jednostka jest świadczona. Powoduje to łatwo ausbaufдhige wyjściu układu 450 KM i 700 Nm informowała. Ale uważaj - nawet z tym samochód elektryczny idzie pełną parą natьrlich kontynuowania kosztem zasięgu i baterii życia.

Autonomicznie na autostradach i LandstraЯen

Gdy autonomiczny jazdy i5 osiągnie systemu ьbernimmt odpowiedzialności poziom 4. Czy na autostradach między dwoma wyjściami do 130 i LandstraЯen z nadjeżdżającym ruchu do 100 km / h napęd, wózek jest w stanie w każdej chwili, sam przynieść kres. Więc samochód sprawia, że ​​właściwą decyzję, system może zurьckgreifen na rozpoznawanie obrazów, nauka wzór sytuacji.

Nowe BMW (do 2024 roku)

BMW Ilustracja i5BMW Z4 IlustracjaBMW 3 Ilustracja

Od 2017 roku istnieją autonomiczne pojazdy testowe

Dla lepszego pomiaru pojazdów ekologicznych stosowane są jako i5 obok kamer i radarów i laserów. Oprócz mцglichst dużej gamy czujników, na przykład, zamknięte dla niebezpiecznych sytuacjach Frьherkennung, to zawsze ważne widok 360 stopni. W połączeniu z hochauflцsenden kart produkowanych Oto być odczuwalne do centymetra do środowiska. Nawet uznanie ludzkiej mimiki jest testowany do kцnnen reagują na ludzi. Z Mobileye BMW hдtte dafьr już partnerem. Zamknięte dla badań i danych dla autonomicznego BMW jazdy pójdą w 2017 roku z autostrady iz Mьnchner downtown w przestrzeni miejskiej.

Nowe samochody hybrydowe i elektryczne (do 2022 roku)

BMW i5 (2021): podgląd, technologia, zakres - To i5 BMWBMW i5 (2021): podgląd, technologia, zakres - To i5 BMWBMW i5 (2021): podgląd, technologia, zakres - To i5 BMW