SQ5 z dodatkowym Diesel Wydajność

Seria modeli S w Audi wдchst: nowy SQ5 TDI 340 KM sprawia Plus - 27 więcej niż w poprzednim Pferdestдrken diesel top model.

Audi SQ5 osiągnął nowy etap rozwoju. W październiku Ingolstдdter prдsentieren TDI SQ5 Plus, który w ten sposób stał się stдrksten diesel w Q5. Wyposażony w Twin-turbo V6 TDI oraz wyprzedzony przez zwiększone ciśnienie wtrysku 340 KM z trzech litrów pojemności skokowej - to 27 więcej niż w wersji SQ5 napędowego.Ьberblick: Aktualności i testy dla Audi Q5

Audi SQ5 TDI

SerienmдЯig jest pakiet z czarnym glдnzen elementów dekoracyjnych z tyłu.

Zamiast 650 Nm z SQ5 TDI w plus-Ausfьhrung ma 700 Nm momentu obrotowego teraz przyspiesza w 5,1 sekundy od 0 do 100 km / h. Prędkość maksymalna to tempo 250. quattro stały cztery przynosi siłę do StraЯe, po raz pierwszy sportowy mechanizm różnicowy ьbernimmt dystrybucji biegania mocy na tylną oś. 21 cali groЯe czarny Fьnfspeichen-Alurдder są góry serii modelu. Błyszczące elementy w kolorze czarnym i skórzanych elementów we wnętrzu są również nowe. Zamknięte na 12.000 euro ekstra Audi schnьrt limitowanej serii 100 egzemplarzy specjalny pakiet SQ5 TDI Plus: "wybór Arablau" odbywa się w niebieskiej farby Indywidualnej, w środku kierowca siedzi na fotelach sportowych w Nappa, arablaue Kontrastnдhte udekorować całe wnętrze. Cena zamknięte dla górnej modelu wynosi 67,700 euro.

SQ5 z dodatkowym Diesel Wydajność

2012 przyniósł Audi SQ5 TDI w wersji na rynku.

2012 Audi wprowadził poprzedni topowy model serii. SQ5 był pierwszym modelem Audi S z silnikiem Diesla pod maską. Jest to 313-konny V6 z trzech litrów pojemności skokowej i dwoma turbosprężarkami. Łączna lдsst napięty 650 Nm na wszystkich czterech Rдder dzieje i przyspiesza SQ5 w 5,1 sekundy od zera do 100, 250 artykułów jest regulowany. Jest on przesunięty o osiem-biegową automatyczną skrzynią biegów. Połączone zużycie paliwa Audi 7,2 litrów oleju napędowego. Dzięki sportowe zawieszenie ciało SQ5 o 30 milimetrów głębokości. SerienmдЯig 20-Zцller z 255mm opony zamontowane na życzenie Audi nawet 21 cali groЯe Alus. Auffдllig jest również układ wydechowy z czterema chromowanymi końcówkami rur wydechowych. W przeciwnym razie, sportowy diesel hдlt raczej Wróć wizualnie, oprócz kilku dyskretnych informacji sportowych takich jak AuЯenspiegel wygląd aluminium i spojler dachowy. SQ5 w krysztale-skutkowych Estoril kolorach niebieskim lub Panther Black jest malowany. Wewnątrz, tam Alcantara siedzenia sportowe, instrumenty w stylu S line i półprodukty w gebьrstetem aluminium, węgla, lakier fortepianowy lub w połączeniu z aluminium drewna "Beaufort" (Za dodatkową opłatą).