odświeżane aut

Tata ma ьberarbeitet najtańszy samochód na świecie. Nano "GEnx" aby przyciągnąć nowych klientów, ponieważ do tej pory nie udało krasnolud swoje cele znacznie.

Tata Nano GEnx

Tam teraz tym spoiler dachowy, niezależnie od przyczyny.

Powinien podbój subkontynentu indyjskiego przez burzę: Tata Nano The biligste samochód na świecie, Mobilitдt zamknięte na cztery osoby zamknięte za mniej niż 2000 euro z pnia, która może pomieścić co najmniej 110 litrów. Naprawdę nie pracował, sprzedaż lдuft nadal słaby. Po faceliftingu w 2013 roku jest obecnie po nдchste, zmodernizowane Nano "GEnx" aby przyciągnąć młodych klientów, głównie w Indiach. Ceny zaczynają się już (od maja 2015), a kończy około 4000 euro w równowartości 2.800 euro. Z ogólnej Billigheimer Nano zatem przyjęty.

Globalny NCAP crash test: Indie 2014

Tata Nano: Facelift 2015 - odświeżony autTata Nano: Facelift 2015 - odświeżony autTata Nano: Facelift 2015 - odświeżony autTata Nano: Twardy Życie HoffnungstrдgersTata Nano: zero gwiazdek w testach zderzeniowych

Tata Nano GEnx

Wewnątrz Indianie również odświeżony, Bluetooth fьrs łącznością smartphone, CD-radio i / wejście AUX USB są erhдltlich.

Chociaż strategów marketingowych Tata udają się oni na nowo koła, Tata Nano Tata Nano pozostaje. Po tym wszystkim, front został zmodyfikowany, nie jest nawet Kьhlergrill i przyciemnione reflektory, mini spojler również nachgerьstet. Zatem, Nano nie wygląda tak glattgebьgelt jak poprzednio. Zwrotnica dostaje elektroniczny Servounterstьtzung, uprawiane w 24 litrowym zbiorniku vergrцЯert zakresie. Nowe kolory są również są przykro.

Tata Nano: tani samochód nie sprzedaje

Tata Nano: Facelift 2015 - odświeżony autTata Nano: Facelift 2015 - odświeżony autTata Nano: Facelift 2015 - odświeżony aut

Renault kwid: Indian Town Car w wyglądzie SUV

Tata Nano: Facelift 2015 - odświeżony autTata Nano: Facelift 2015 - odświeżony autTata Nano: Facelift 2015 - odświeżony autAuЯerdem jest półautomatyczny Fьnfgang zamknięte dla droższych wariantach. Zużycie paliwa jest dalej do około czterech litrów na 100 kilometrów. Bezpieczeństwo katastrofy, do tej pory bardzo ciemny rozdział w Billigheimer powinno być lepiej Karosserieverstдrkungen i Ьberrollbьgel. Wewnątrz Indianie również odświeżony, Bluetooth fьrs łącznością smartphone, CD-radio i wejście USB / AUX są również erhдltlich jako cyfrowym wyświetlaczem informacyjnym. Teraz jest to interesujące zobaczyć, czy lifting pomaga (rzekomo z 4000 euro do połowy 2015 roku), aby rywalizować z konkurentami jak Renault kwid.