S-2025 Klasa

Mercedes na IAA przyszłość luksusowych samochodów. Bezemisyjne, wygodne i дsthetisch idzie z F 125 lat 2025th

Nie, przyszłość samochodów nie erschцpft w małych, zasilanych elektrycznie runabouts miejskich. Zarabiających również potrzebują kьnftig nie zrezygnować z klasy samochodów luksusowych. Podobnie jak kцnnte wyglądać Mercedes na IAA z F 125 i nadaje całości naprawdę kursywą wykrzyknik jeszcze odważne nacisk. Z F 125 Stuttgart wyglądać dwie generacje pojazdów w przyszłości. I który jest imponujący ze względu na F 125! ma na pokładzie technologii, które obecnie nie są jeszcze nam, ale wykazujących w badaniach podstawowych wszystko obiecujące Ansдtze. Korpus z czterech foteli Flьgeltьrers jest produkowany w hybrydowej lekkiej konstrukcji. Oprócz zmniejszenia wagi (m.in. faserverstдrkte tworzyw sztucznych, włókna węglowego, w aluminium) jest nie tylko zmniejsza ciężar, lecz również erhцht bezpieczeństwa dzięki silnym mieszaniny materiału.

Ьberblick: Aktualności i testy Mercedes

Mercedes F 125!

Przechowywanie wodoru vollstдndig zintegrowanej w strukturze korpusowej Flьgeltьrers.

Dlatego F 125 może zrobić bez B-Sдule. I że posłaniec z przyszłości technologii w Gepдck: Mercedes rьckt wodoru jako Energietrдger przyszłość pod naciskiem. Pamięć jest vollstдndig zintegrowany ze strukturą nadwozia pojazdu. Około 7,5 kilogram wodoru może absorbować mieści się w pamięci podłogi złożonej. W porównaniu z dzisiejszymi zbiorników wysokociśnieniowych, które są befьllt z ciśnieniem do 700 bar, kьnftigen kopii widocznych przy użyciu zewnętrznego mniej miejsca. Że na docelowym ciśnieniu 30 bar wcześniej nцtige nieporęczny kształt entfдllt zbiornika. Jako magazyn energii akumulatora litowo-siarkowej posiadającej funkcję Kapazitдt 10 kWh. W czasie serii mцglichen wykorzystywać je kцnnte być dwukrotnie leistungsfдhig jako dzisiejszych modeli.

Ьberblick: Gwiazdy IAA

Mercedes F 125!

W szczytowym F 125 są! 313 KM Verfьgung. 4,9 sekundy, 100, Vmax powinna wynosić 220 km / h.

Herzstьck siłownika jest ogniwo paliwowe. Jest to rozszerzona wersja napędu z F-Cell Klasy B, a także wykorzystuje składniki SLS E-Cell AKG. Zbawiciel dostarcza prąd zamknięte na cztery koła koło wbudowanych silników elektrycznych i zapewnia ciągły dopływ 231 KM Verfьgung. Na szczycie nawet 313 KM są dostępne. F 125 przyspiesza ten sposób 4,9 sekund od zera do 100 i osiąga Hцchstgeschwindigkeit 220 km / h. Zużycie powinna wynosić 0,79 kg wodoru na 100 km. Odpowiada to około 2,7 litrów oleju napędowego. Połączenie baterii i ogniw paliwowych ermцglicht szereg że usunięte powszechne wśród dzisiejszych elektrycznym tchórzy obawy wokół uszkodzi: do 1000 kilometrów mцglich, 50 z nich są kцnnen zurьckgelegt czysto akumulator elektryczny.

zamknięte także dla komfortu działu przyszłość hдlt chętnych ekscytujące wydarzenia. Na przykład, ponieważ wдre "naturalne Przekazanie", jest fakt, że działanie w dużym stopniu informowany o język, gesty i Berьhrungen wpływy myśli. Tak więc, na przykład, Flьgeltьren łatwo цffnen rąk i Zamknij. Samochód staje się uważny towarzysz i Gesprдchspartner. Kierowca może zażądać dostosowane do swoich wiadomości, a nawet zapytać konkretnie bez uwzględniania Hдnde od kierownicy. Systemy multimedialne F 125 są płynnie i treść ьbergreifend sieć i nie rozpraszać, więc Mercedes. Dzięki połączeniu z stдndigen "chmura" kierowca może sдmtliche wykorzystywane przez niego użytek mediów ьbergangslos w swoim samochodzie.

Ьberblick: Zielone Samochody na autobild.de

Ponadto hochauflцsende ekrany z technologią projekcji 3D i odgrywać rolę w groЯe pojazdu badawczego. Ustaw Kombiinstrumete reprezentować są fьrs oglądanie filmów na Verfьgung i zastąpić konwencjonalne Rьckspiegel. O funkcji "zdalne sterowanie" samochód może być konfigurowany zdalnie. Na przykład, Navi i systemów rozrywki równe, gdy na pokład są gotowe. Nowe systemy wspomagania zakończyć podróż w przyszłość. "Zaawansowane Driving Assist" fьhrt hдufig występujące Fahrmanцver - takich jak zmiana pasa ruchu lub Ьberholvorgдnge - selbststдndig na żądanie. AuЯerdem, F 125 Wymiana informacji z innymi samochodami, światłach lub ośrodków ruchu i ostrzega przed jego kierowca odpowiednio mцglichen zagrożeń.