Virtual Private sekretarz Opla w teście

Opel przynosi jesień 2015 telematyki z usługi wirtualnego Privatsekretдr na początku, zwany OnStar. Jeśli chodzi o siły pomocniczy pokazuje pierwszy test.

system wspomagania Opel OnStar

Przycisk drьcken, niech taryfa zrzeczenie informowany o czym ludzie w kolejce.

Zróbmy nie pomyłka o tym, samochody stają się coraz bardziej skomplikowane. Trzy ekrany dotykowe, telefony dostępu, aplikacje, dziesiątki Menьs i unzдhlige podpunktach więcej aplikacji. Teraz powoli zaczynają samochodów w celu uproszczenia swoich systemów. Opel, np fьhrt z OnStar od września 2015 persцnlichen Wizard, które będą pomagać w radzeniu sobie z pojazdem iw alltдglichen wyzwań. Oto zespół obsługi przez całą dobę Verfьgung. przycisk OnStar pojazdu drьcken w niebie, tak jak zrzeczenie informowany o stanie znieść i jesteś podłączony do pracownika, który duzt jeden po Ikea-style. Wybrany język pracownika odpowiada zunдchst ustawienia gewдhlten języka w samochodzie. A on może pomóc to:

Automatyczne wprowadzanie celu: Jeśli określony cel, takie jak restauracja lub stacji benzynowej nдchstgelegene poszukiwane doradcą Opel OnStar znajdzie gewьnschten przeznaczenia i wysyła go bezpośrednio do trwale zainstalowanego systemu nawigacyjnego pojazdu. zalety: Lдstiges Szukaj w Navi oszczędził jeden, i można zostawić jazdę importować cel również wдhrend bez mьssen rozproszony w Navi rumtippen. Einschrдnkungen: Na razie nie. W naszych eksperymentach każdy cel został znaleziony.

Wideo: Opel OnStar (2015)

diagnostyka pojazdów

Diagnostyka pojazdów:
Świeci się lampka kontrolna w kabinie, można skontaktować się z doradcą OnStar. Który zapewnia zdalną diagnostykę i dalsze zalecenia. ciekawe: Na życzenie Opel zapewnia miesięcznych e-mail raport stanu z głównym danych operacyjnych pojazdu i Messstдnden z Цlrestlebensdauer aż ciśnienie w oponach. Dane kцnnen pojazd indywidualna być dostępne również przez naciśnięcie przycisku lub poprzez smartphone app. zaleta: członków rodziny lub przyjaciół masz kьnftig nie zapytać jeśli nie weiЯ jak Цlstand jest mierzona.

Jakie funkcje ma OnStar auЯerdem?

Wideo: Opel OnStar (2015)

24-godzinny serwis awaryjnego

Unfallhilfe:
O jeden przycisk SOS może zamknięte dla siebie, ale również inną pomoc nazywać. zaleta: W wypadku, pozycja musi być określony nie tylko umstдndlich. Jeżeli poduszki powietrzne są ausgelцst w wypadku, czujniki wbudowane uderzenia automatycznie ostrzegać centrum serwisowym. Położenie, kierunek, kolor ciała i ciężkość wypadków są ьbermittelt. Równolegle, specjalnie przeszkoleni doradcy dotyczy osób w pojeździe lub na pojeździe. Po wstępnej analizie strony uczestniczącego w wypadku pojazdu do zustдndige ratowniczego centrum koordynacyjnego można ьbermittelt za pomocą GPS.

system wspomagania Opel OnStar

Do siedmiu Gerдte może być sprzężony z Internetu.

hotspot Wi-Fi:
Do siedmiu telefonu Endgerдte może być jednocześnie z potężnym 4G / LTE łączność pary. Podróżujących kцnnen strumień muzyki, oglądać filmy online lub czacie informowany o filmie. atrakcyjne: Hotspot jest to przepraszam za granicą bez dodatkowych opłat. Einschrдnkung: Tylko w pierwszym roku po zastosowaniu 4G / LTE hotspot jest bezpłatne. Po tym, to kosztuje jeszcze nie zdefiniowane przez firmę Opel, ale powinna być mniejsza niż dziesięć euro.

Kradzież Pogotowie: ukradł jego samochód na policję jako powiadamia posiadacza, może on przekazać numer pliku do OnStar. Następnie OnStar mogą uniemożliwić ponowne uruchomienie pojazdu przez zdalne aktywowanie immobilizera. wystawia silnik uruchomiony jest ausschlieЯlich dozwolone w Stanach Zjednoczonych.

Pilot zdalnego sterowania z aplikacji: O aplikacji (Android i Apple), doradca OnStar z dowolnego lдsst zadzwonić. Dane operacyjne, takie jak ciśnienie opon i Цlrestlebensdauer być wyświetlany na smartphone. Jedna puszka ьberall цffnen pojazdu i zamknąć, znajdź go i włączyć klakson i światło.

Ochrona przed hakerami i Privatsphдre

W Europie, śledzenie GPS lдsst off w połączeniu z kołkiem w pełni informowany o przycisku prywatności w podsufitka. Tylko wypadek wьrde go włączyć. Opel podkreślić, że posiekane aplikacja została zastąpiona w USA po 24 godzin i kдme w Europie innego oprogramowania wykorzystywane.

Ile jest asystent Opla?

system wspomagania Opel OnStar

Nowa Astra uruchomi od września OnStar pokładzie.

Mimo, że pomysł nie jest nowy, w Stanach Zjednoczonych doszło do późnych latach dziewięćdziesiątych, ale jest verhдltnismдЯig gьnstig przeciwieństwie do produkcji konkurencyjnej. W tym BMW są z wielu pomocy usługi konsjerża, ale dafьr euro mają wyłożyć na przykład w 1 Serii 700 i Navi zamknięta dla 1.190 euro i musi być jeszcze znaleźć. Opel oferuje OnStar od Karl (od listopada 2015) do Insignia rozpoczyna się lepsze poziomy wykończenia serienmдЯig dalej. Ci, którzy, podobnie jak Adam Jam chce persцnlichen kreatora w podstawowy sprzęt musi zapłacić dodatkowe 490 euro. 7-calowy groЯe Navi można jeszcze uratować, ale dafьr bez pomocy nawigacyjnych. Na razie, wszystkie usługi są zamknięte dla OnStar bezpłatnie jeden rok. Od 13 miesiąca 8,25 euro miesięcznie są fдllig następnie, więc 99 euro jдhrlich. Dodatkowy koszt to szybki Internet 4G / LTE nie zdefiniowany przez Opla zusдtzlichen ładować po pierwszym roku. Ale na pewno będzie mniej niż dziesięć euro.Wszystkie modele Opla w Ьbersicht

Jakie warunki mьssen być erfьllt zamknięte dla OnStar?

Tylko nowe samochody Opla kцnnen zamawiać z OnStar. Starsze pojazdy nie mogą być nachrьsten. W StraЯenverkehr samochody są widoczne persцnlichem asystenta na płetwy rekina groЯen na dachu. To potężne antena ma być gewдhrleistet OnStar że nadal istnieje połączenie nawet gdy ostatni bar moc grozi zniknąć na telefon. Aby korzystać z OnStar do kцnnen, muszą zostać stworzone konto z adresem e-mail i szpilki. Szerokie zastosowanie Usług auЯerdem jest benцtigt smartphone i aplikacji OnStar.

Opel OnStar w pierwszym czekiem

Opel OnStar: ceny opon - Opel wirtualny Privatsekretдr w teścieOpel OnStar: ceny opon - Opel wirtualny Privatsekretдr w teścieOpel OnStar: ceny opon - Opel wirtualny Privatsekretдr w teście