Używany samochód dla wtajemniczonych

Nowa chciał go u nas mało kto, pomimo jego licznych Qualitдten. ale warto, Honda Accord bliżej. AUTO BILD sprawia, że ​​używane sprawdzenie samochodu.

A facet z dobrej rodziny, przystojny, sportowe, praktycznie utalentowanego, zuverlдssig i skromne. Człowiek z tych cech kцnnte przed wielbiciele prawie uratować. W samochodzie z tych funkcji co najmniej niemiecki klienci nie mają dostępu dokładnie wstrząśnięty od 2008-2015 oferowanych w naszym Honda Accord jest najlepszym przykładem dafьr. Tylko 1253 Kдufer Accord był w ostatnim pełnym roku sprzedaży w 2014 roku z nami - wдhrend był w USA w tym samym roku z 388,374 egzemplarzy po Toyota Camry samochodowego najlepiej sprzedających.

punkt sprzedaży: Accord została oceniona 1- Buffs

Honda Accord

Fдhrt radosne: Accord ma obecnie najbardziej sprawnych kombi średniej wielkości na rynku pojazdów.

Mało samochód w klasie średniej jest w Niemczech tak unterschдtzt jak Honda Accord. Gdyby tak było aż do jego licznych Qualitдten on hдtte dużo dalej naprzód w trafień homologacji znaleźć mьssen. Fakty: W teście wytrzymałościowym AUTO BILD Accord Tourer 2.2 i-DTEC wycięte 100.000 km od z końcowej 1. Po rozbiciu na koniec badanego prawidłowego Detailqualitдt przychodzi do światła: skrzypce silnika, pomiar nie VerschleiЯ i widoczne. I przekazywanie do ostatniego biegu wolnego torów testowych wytrzymałość. Pierwszy zestaw tarcz był do samego końca w użyciu i hдtte luźny ani lдnger wytrwali. Głównym badanie przez TЬV prawie zawsze kończy się bez poważnych niedoborów. Jednak Accord upped nawet więcej: Nasz samochód test Honda Hдndler prowizji w Bardowick / niższe wyniki z równie cicho jak krдftig antretenden Diesel, przełączanym polu sześciobiegową prдzise i bezpośredni układ kierowniczy, rьckmeldungsfreudigen. Tak, Accord przychodzi na FahrspaЯ!

Samochód używany wyszukiwania: Honda Accord

Ьberblick: Aktualności i testy dla Hondy Accord

Bądź grцЯer bagażnik kцnnte

Przezroczysty Kauftipp w ósmej generacji modelu Accord Cu / CW (6 / 2008-7 / 2015) stanowią dwie 2,2 litrowe napędowy 150 do 180 KM. Zużycie jest rzadko powiadomiony około siedmiu litrów, wydajność i zgadza wyrafinowania, problemy techniczne są absolutnym wyjątkiem. Będąc tułowia, zwłaszcza w połączeniu kцnnte grцЯer, na komfort jazdy bardziej delikatnie, z niektórych pojazdach form technicznie nieszkodliwy krawędzi rdzy: Schwдchen. Ale to prawda: Ci, którzy szukają elegancki, sportowy przyprawione i absolutnie zuverlдssiges podróży i samochód rodzinny powinien wyglądać w czasach woli.

Co uderzyło w naszym testowym samochodzie, i jak należy Mдngel Kдufer ósmy Honda Accord, spojrzeć na galerii.

Używane Test Honda Accord (model CU / CW)

Honda Accord (model CU / CW): Używany Test - The Used zamknięte dla poufnychHonda Accord (model CU / CW): Używany Test - The Used zamknięte dla poufnychHonda Accord (model CU / CW): Używany Test - The Used zamknięte dla poufnychSpecyfikacja: Honda Accord 2.2 i-DTEC
silnikCzterocylindrowy silnik turbo diesel / przedni poprzeczny
Zawory / wałki rozrządu4 na cylinder / 2
pojemność2199 cc
moc110 kW (150 KM), na 4000 / min
moment obrotowy350 nm / min, przy 2000
prędkość maksymalna207 kilometrów na godzinę
0-100 km / h10,1 s
Zbiornik / paliwo65 l / napędowy
Skrzynia biegów / napędSześciobiegowa mech./Vorderrad
Długość / szerokość / wysokość4750/1840/1470 mm
pojemność bagażnika4061252 l
Masa własna / ładowność1710/390 kg

Honda Accord (model CU / CW) od 8000 zł

Honda Accord (model CU / CW) od 8000 zł

Pełny artykuł jest dostępny w naszym archiwum artykułów online. Tutaj można pobrać oryginalny układ broszury jako dokument PDF. W artykule Honda Accord (model CU / CW) (używany testowego samochodu).

publikujemy:

01/04/2016

Cena:

1,00 Ђ